Coronavirus: پدر و مادر و معلمان ترس بازگشایی مدارس در کبک

محتوای مقاله

واکنش از پدر و مادر و معلمان بوده است ریختن در رسانه های اجتماعی از بعد از ظهر جمعه که برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت ذکر شده امکان کبک بازگشایی مدارس قبل از مارس 4.

برخی از پدر و مادر متهم به دولت در Facebook مایل به استفاده از کودکان به عنوان “خوکچه هندی” و یا ارسال آنها را “به جبهه است.”

برتر این اظهارات باعث واکنش های احساسی و سوء تفاهم گفت: Pierre آوینیون رئیس هیأت مدیره École Notre-Dame-de-فضل مدرسه در N. D. G.

ایتالیایی, توالت گفت: در طول پنج شنبه جلسه توجیهی در این بیماری همه گیر است که کودکان کمتر در معرض خطر از درد و رنج عوارض ناشی از COVID-19.

“بسیاری می ترسند که همه چیز را خیلی سریع و, است که مردم را در معرض خطر قرار داده,” آوینیون گفت: در مصاحبه با پرس canadienne.

او گفت: این امر می تواند غیر ممکن است برای احترام اجتماعی در فاصله 900 دانش آموز مدرسه که در آن دانش آموزان باید به نوبت با استفاده از کافه تریا و زمین بازی.

“آنها هرگز دو متر از هم جدا,” او گفت:.

کبک بهداشت عمومی مدیر Horacio اررودا پیشنهاد جمعه که فرستادن کودکان به مدرسه می تواند کمک به جلوگیری از بیشتر چشمگیر شیوع COVID-19 در آینده از آنجا که کودکان کمتر در معرض ویروس و تبدیل مصون طبیعی است.

“به طوری که آنها واکسن کزاز به طور طبیعی کمتر آنها را تبدیل به فعال بردار برای افراد مسن” اررودا گفت.

در توییتر جمعه, ایتالیایی, توالت گفت که اگر مدارس در حال بازگشایی این امر تنها با تصویب مقامات بهداشت عمومی و این که هیچ تصمیم عجولانه خواهد بود ساخته شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de