بیماری همه گیر کوروناویروس ارائه موانع بیشتری برای دسترسی به سقط جنین

برنامه ریزی والدین شده است در تقابل از هفته گذشته با اوهایو دادستان کل جمهوری خواه دیو Yost, بیش, آیا فولاد سقط جنین است “ضروری” خدمات پزشکی و آیا سقط جنین ارائه دهندگان خواهد بود با استفاده از تجهیزات حفاظتی مورد نیاز در جای دیگر در دولت است.

می سی سی پی کالیفرنیا ، تیت ریوز متعهد در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه اقدام به سقط جنین در دولت خود را.

“ما در حال انجام همه چیز را در قدرت ما و ما برای سال های بسیاری را به می سی سی پی, امن ترین ایالت در آمریکا برای کودکان متولد نشده است.” “این است که بدون سوال که اگر تنها درمانگاه در جکسون می کند در واقع کار انجام روش که انتخابی و مورد نیاز نیست و بنابراین آنها باید به دنبال دستورالعمل های ارائه شده توسط وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, و اگر آنها نمی, من خواهد بود آماده به اقدام اضافی.”

دانش آموزان برای زندگی از امریکا شده است, دعوت از دانش آموزان برای تماس با خود را با درخواست فرمانداران برای محدود کردن سقط جنین ارائه دهندگان خدمات و حفظ تجهیزات حفاظتی.

“رهبران در تگزاس و ایالت دیگر به نام برای سقط جنین فروشندگان به توقف عملیات به طوری که زندگی صرفه جویی در تجهیزات استفاده می شود به آدرس coronavirus بحران است. اما به بقیه کشور مبارزه برای نجات زندگی والدین اجرا می شود به دادگاه برای پایان دادن به زندگی” گفت: Kristan Hawkins, SFLA رئیس جمهور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de