Coronavirus پرداخت می شود ترک حکم به تخلیه, دولت, شهرداری خزانه

“ما در برابر آن را در راه هر شکل یا فرم به دلیل آن است که یک تهی دست قیمومیت” گفت: Jon Jukuri فدرال امور مشاور برای کنفرانس ملی قانونگذاران ایالتی که به پیوست این نامه با حمایت شورای ایالتی انجمن ملی استان ها و گروه های دیگر. “ما قصد داریم به ادامه مبارزه با آن و یا یک ثابت از بودجه برای آن است.”

و همان نگرانی های ابراز شده توسط مقامات دولتی تکرار می شد در سطح شهری. “ویروس و ما پاسخ لازم را به آن هل دادن دولت های محلی به اقتصادی آستانه و تهی دست فدرال حکم می تواند فشار می فرستد که برخی از آنها بیش از” گفت: Michael Gleeson, یک قانونی مدیر برای لیگ ملی شهرها, در بیانیه ای.

شیب کمبود درآمد

این است که آمریکا و محلات نیست دریافت کمک های مالی قابل توجهی از تخته سنگ امداد اقدامات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا کرده است از ابتدای ماه مارس ، همان لایحه که شامل پرداخت می شود ترک قیمومیت نیز ارائه می کنند متحده با $50 میلیارد دلار از طریق افزایش فدرال پزشکی مطابق با بودجه.

و پس از آن $2.3 تریلیون نجات بسته به قانون امضا مارس 27 ارائه یک دسته از جدید کمک به دولت های ایالتی و محلی. آن شامل 150 میلیارد دلار در مستقیم کمک های اولیه همراه با کمک های دیگر به صورت هدفمند و با اهداف مانند 30 میلیارد دلار برای آموزش و پرورش و 25 میلیارد دلار برای حمل و نقل عمومی و سیستم های.

[Coronavirus همه گیر muddies ها انتخابات و نظر سنجی]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>