شیوع کروناویروس آمار 13 طولانی مدت مراکز مراقبت در مونترال

محتوای مقاله

مقامات بهداشت عمومی در مونترال بودند دست و پنجه نرم کردن با 13 شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از مراکز و سالمندان خوابگاه در روز چهارشنبه به عنوان تعداد کل COVID-19 نفر از صعود به 2,097 در این شهرستان است.

مرگ و میر از COVID-19 در حال حاضر در 14 در مونترال همه آنها در میان افراد مسن بسیاری از آنها زندگی می کردند در دولت-اجرای خانه های سالمندان شناخته شده در فرانسه به عنوان CHSLDs. علاوه بر این 132 نفر در حال درمان در بیمارستان ها به صورت همه گیر بیماری تنفسی از آنها 26 در حال دریافت مراقبت های ویژه. (این اعداد و ارقام در مورخ 9 p. m. دوشنبه.)

مونترال پلیس صادر کرده اند ده ها تن از بلیط به افراد برای احترام اجتماعی فاصله و خود انزوا سفارشات در درجه اول در سالمندان خوابگاه مدیر شهرستان را در بخش بهداشت و درمان گفت: در اواخر بعد از ظهر در کنفرانس خبری.

دکتر mylène را Drouin همچنین اعلام کرد که از روز شنبه مقامات خواهد بود تماس با صاحبان و مدیران چند واحد ساختمان در سراسر شهرستان به مرحله ضد عفونی از زمینه های مشترک مانند آسانسور و راه پله و ورودی سالن. مقامات مسئول با اشاره به چشم انداز مثبت در COVID-19 موارد در برخی از مجتمع های مشاع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im