کروناویروس در هیئت مدیره ؟ سناتور افزایش مسافرت هوایی نگرانی

“من نمی توانم باور کنم که ما با داشتن برخی از مکالمات ما در حال حاضر پس از مواجه با جهانی دیگر شیوع بیماری مانند H1N1 و سارس” گفت: سناتور. Tammy Duckworth, D-بیمار است. “آیا ما نمی یاد هر چیزی در مورد فرآیندها و از کسانی قبلی بیماری ها؟”

سناتور. ماریا Cantwell, D-بشویید. رتبه بندی دموکرات در این کمیته که دولت دهکدهای از دست داد 10 نفر را به ویروس حیرت زده به نظر می رسید زمانی که استفان Redd مدیر دفتر بهداشت عمومی آمادگی و واکنش در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این ویروس می تواند تا یک روز بر روی سطوح از جمله کسانی که در هواپیما. او به نظر می رسید بیشتر حیرت زده کرد زمانی که مقامات نمی تواند به او بگویید که این پروتکل برای decontaminating هواپیما.

جوئل Szabat اقدام وزارتخانه برای سیاست ایالات متحده در بخش حمل و نقل گفت: این سازمان ندارد اقتدار قانونی برای تعیین بهترین روش برای ضدعفونی سطوح چنین. او گفت: اقتدار قانونی برای توسعه این پروتکل ها می افتد تحت نظارت اداره ايمنی و بهداشت شغلی و موسسه ملی بهداشت و ایمنی شغلی. CDC می تواند ارائه راهنمایی اما فاقد اقتدار قانونی گفت: Redd.

“من فکر می کنم این چیزی است که ما نیاز به مقابله با حق دور” Cantwell گفت. “ما نیاز به درک آنچه ما می گویند به پرواز عمومی در مورد آنچه که شرکت های هواپیمایی باید انجام آنچه که ما باید انجام برای ایجاد بهترین و مثبت ترین محیط برای حمل و نقل هوایی را ادامه دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im