Coronavirus: Netflix طلب ارائه راحتی برای خود جدا تئاتر علاقمندان

محتوای مقاله

همانطور که ما سر خم کردن پایدار قرون وسطی-سبک قرنطینه این حداقل چیزی است که از یک برکت و رحمت است که 21st-century technology به معنی سرگرمی است و هرگز در همه جا. اما اگر شما یکی از کسانی که زندگی و آسایش روحی و روانی بستگی به تئاتر زندگی می کنند, شما, شاید, شروع به احساس نیاز به کمی معنوی یاری پس از bingeing بر تمام کسانی که سری sensationalist مستند و بی فکر فیلم های پرفروش. در اینجا است که یک راهنمای به آنچه از اصلی ترین جریان خدمات برای ارائه در راه تئاتر-مجاور محتوا.

Netflix

فراست/نیکسون

پیتر مورگان 2006 بازی جذاب تجسم تقریبا نبرد گلادیاتوران برخورد بین شخصیت تلویزیونی دیوید فراست و خوار پس از واترگیت نیکسون. Ron Howard 2008 نسخه فیلم پیوست آگهی از مرحله تولید Michael Sheen بازی فراست و فرانک لانگلا به عنوان نیکسون. و همچنین به عنوان یک ارزش سلولوئید ثبت لانگلا عالی تونی برنده جایزه عملکرد آن موقع اکتشاف از نظر اخلاقی ورشکسته POTUS انجام تیره خود را damnedest به کنترل رسانه ها روایت.

ما عذرخواهی می کنیم اما این فیلم شکست خورده است را به بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>