Coronavirus: مونترال مدارس می خواهیم دانش آموزانی که خارج از کشور بوده است به اقدامات احتیاطی

هزاران نفر از دانش آموزان در حال بازگشت از مارس شکستن خارج از کشور سفر.

به عنوان هزاران نفر از دانش آموزان در بازگشت از مارس شکستن سفر در خارج از کشور, مدرسه, تخته CEGEPs و دانشگاه خواستار آن شده اند که به مناطق در معرض خطر به ویژه اقدامات احتیاطی.

انگلیسی مونترال هیئت مدیره مدرسه درخواست کارکنان و دانش آموزان که به تازگی از سفر به برخی کشورها و مناطق با شیوع کروناویروس به ماندن در خانه آیا آنها برگزاری نمایشگاه علائم یا نه.

این EMSB با صدور بیانیه ای یکشنبه شب گفتن والدین کودکان باید بازدید, چین, ایران, هنگ کنگ, کره جنوبی, ایتالیا, ژاپن یا سنگاپور در دو هفته گذشته به نگه داشتن آنها را از مدرسه به خانه و به اطلاعات تماس-Santé در 811. همین امر برای کارکنان که بازدید از آن کشور است.

“Info-Santé لازم را فراهم دستورالعمل اگر قرنطینه در مورد شما صدق” به EMSB توصیه پدر و مادر خود را از 36000 دانش آموزان در یک به روز رسانی در دوشنبه.

این EMSB نیز درخواست پدر و مادر به نگه داشتن فرزندان خود در خانه اگر آنها در این نمایشگاه آنفولانزا علائم مانند سرفه و گلو درد و آبریزش بینی و تب است.

در که متوجه EMSB مدیر Ann Marie Matheson ابراز همدردی دانش آموزان از Westmount دبیرستان که مارس شکستن سفر به اروپا به تعویق افتاد در آخرین لحظه به دلیل نگرانی در مورد ویروس. اما تحولات اخیر در اروپا و Matheson, یادداشت ها “نشان داده اند که تصمیم گرفته شد تا هر دو عاقل و موجه است.”

کمیسیون scolaire de Montréal (CSDM) که مدارس باید بیش از 115,000 دانش آموزان است و نه کاملا به دور است. در یک پیام به پدر و مادر فرستاده بعد از ظهر دوشنبه CSDM به سادگی به یاد پدر و مادر است که مقامات بهداشت عمومی هستند که هر کسی توصیه از بازگشت از آن مناطق در معرض خطر و یا کسی که دارای علائم مانند سرفه و تب و یا مشکل تنفسی — باید تماس بگیرید Info-Santé در 811 قبل از رفتن به درمانگاه و یا بیمارستان.

اکثر انجمن ها نیز عبور در نامه ای از کبک وزارت آموزش و پرورش که به دعوت کسانی که با نگرانی در مورد ویروس به بازدید از وب سایت کبک.ca/coronavirus تماس بگیرید و یا اطلاعات جدید شماره راه اندازی شده توسط این اداره در روز دوشنبه: 1-877-644-4545 بین ساعت 8 صبح و 6 بعد از ظهر

به Lester B. Pearson School Board که در خدمت حدود 20000 دانش آموزان و همچنین مشاوره پدر و مادر برای بررسی وب سایت های دولتی برای سفر مشاوره و به دنبال دستورالعمل. که هیئت مدیره تا به حال نه به انصراف از هر مدرسه سفرهای اگر چه برنامه های برای چندین فارغ التحصیلی آینده سفر در بهار ممکن است اصلاح در صورت لزوم.

“ما در حال نگه داشتن پهلو به پهلو از وضعیت روزانه و اگر وجود دارد هر گونه تغییر و یا راهنمایی از کبک یا کانادا دولت در نظر بیشتر کشورهایی که نباید به سفر یا سفر مشاوره های ما عمل آنها را بلافاصله و ما خواهد شد به روز رسانی به مردم لازم است” گفت: LBPSB سخنگوی جیم Hendry.

کمیسیون scolaire مارگریت-Bourgeoys است مشاوره پدر و مادر از آن 75,000 دانش آموزان به بررسی اقدامات را در بازگشت از سفر خارج از کشور به عنوان مشخص شده توسط کبک عمومی وزارت بهداشت. فقط کسانی که سفر به هوبئی چین یا ایران به خواسته خود شده است. کسانی که سفر به قاره, چین, کره جنوبی, هنگ کنگ, ايتاليا, ژاپن و سنگاپور برای نظارت بر علائم خود را به مدت دو هفته و اجتناب از مکان های که در آن دشوار خواهد بود برای جلوگیری از دیگران باید علائم ظاهر می شود.

دانشگاه مک گیل است که “به دقت وضعیت را” و دستورات زیر مشخص شده توسط دولت کانادا و مقامات بهداشت عمومی. “مطابق با جدیدترین توصیه های دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان باید همچنان خود را معمول فعالیت های دانشگاهی, مگر اینکه آنها آنفولانزا علائم و سفر به مناطق آسیب دیده در 14 روز گذشته شده اند و یا در تماس نزدیک با کسی که, و یا اگر آنها شده اند به کارگردانی به ماندن در خانه خود را توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و یا با اطلاعات Santé 811,” مک گیل سخنگوی سینتیا لی گفت.

دانشگاه کونکوردیا در نظر گرفتن یک رویکرد مشابه و ایجاد پرسش و پاسخ در مورد Covid-19 برای آن جامعه خواهد شد و به روز رسانی آن را به عنوان مورد نیاز است.

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im