Coronavirus: مونترال بهداشت عمومی نژادها برای جلوگیری Côte-St-Luc شیوع

“ما دو بیشتر موارد مختلف از نهادهای مذهبی” Côte-St-Luc شهردار Mitchell Brownstein گفت.

مونترال مقامات بهداشت عمومی در حال تقلا برای مهار شیوع COVID-19 در Côte-St-Luc در حالی که همچنین نظارت بر صدها نفر از مردم در سراسر شهر که ممکن است در معرض به شدت مسری coronavirus.

“ما انتظار می رود یک افزایش در تعداد موارد در چند روز گذشته و این چیزی است که ما از دیدن” دکتر mylène را Drouin به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه به عنوان تعدادی از تایید COVID-19 مورد افزایش به 31 از 28 روز قبل از.

Drouin هشدار داد که این تعداد به احتمال زیاد به افزایش بعد از آن روز جمعه بیشتر نتایج آزمون نورد در. Côte-St-Luc شهردار Mitchell Brownstein گفت: Montreal Gazette که او مطلع شده و خود شهرداری در حال حاضر چهار به شش مورد از COVID-19.

“ما دو بیشتر موارد مختلف از نهادهای مذهبی” Brownstein گفت. “اگر آنها در حال آمدن از مکان های که در آن مردم جمع آوری آن را چیز خوبی نیست.”

Drouin خواست Montrealers به خودداری از مراجعه به خانه از عبادت هشدار آنها “مهم بردار از انتقال است.”

شهردار مونترال گذرد پلانت نیز نامیده می شود بر مردم از همه ادیان به خودداری از جمع آوری.

“در چند روز گذشته در شهر مونترال بوده و در ارتباط با جوامع مختلف,” Plante گفت.

“کشیش کبک تصمیم گرفته اند برای بستن کلیساها. ما باید با ابلاغ شورای ائمه کبک. این Hasidic جامعه یهودی تصمیم گرفته است برای خود کنیسه. بنابراین وجود همکاری خوب, اما هنوز هم وجود دارد برخی از موارد استثنا برخی سرکش مردم که هنوز هم می خواهید به جمع آوری. هر چه ایمان خود را, آن است که واقعا مهم است (به پیروی از این قوانین).”

Drouin اعلام کرد مقامات را به طور چشمگیری افزایش تعداد COVID-19 آزمایش غربالگری. روز جمعه تعدادی از آزمایشات تقریبا دو برابر به 920 در مونترال از 570 روز قبل از.

“البته ما شاهد موارد که مربوط به مسافران” Drouin توضیح داد و اشاره کرد که موارد جدید هستند ثانویه انتقال — افرادی که قرارداد این رمان SARS-CoV-2 coronavirus از اعضای خانواده و یا دیگران است.

“در این زمان ما می توانیم می گویند که ما یک جامعه پایدار و انتقال و اما ما انتظار آن را” Drouin اضافه شده است. در روز پنج شنبه Drouin اذعان کرد برای اولین بار در مونترال بود گزارش کوچک COVID-19 شیوع بیماری در خانواده است.

روز جمعه او تصریح کرد که “ما خانواده گروه هستند که تحت تاثیر وضعیت مدارس مسکن دانشجویی یکی CHSLD (long-term care centre) و ما تا به حال موارد در یک رویداد بزرگ بود که در یک عروسی.”

این روشن نیست که آیا Drouin بود اشاره به یک دولت-اجرای مراقبت دراز مدت مرکز و یا خصوصی و لو کینگ دیوید مرکز کمک زندگی می کنند در Côte-St-Luc. Drouin اما روشن بود در مراجعه به یک عروسی برگزار می شود هفته گذشته در یک کنیسه.

“من می دانم که وجود دارد دو مورد در ارتباط با این رویداد و ما می دانیم که وجود دارد چند صد نفر که با حضور عروسی که ما خواست برای رفتن به انزوا.”

Drouin اشاره در اقدامات جدید اگر چه او کاهش یافته است به استادانه درست شده.

“ما در حال رفتن به گرفتن برخی از اقدامات در چند روز نگاهی به وضعیت اپیدمیولوژیک برای کل جزیره مونترال و برای دیدن اگر وجود دارد برخی از بخش برخی از اقدامات را. اما آن را نمی توان در سطح محلی. ما باید مطمئن شوید که ما در تراز وسط قرار دارد با دولت است.”


کارگران با قرار دادن یک دیوار موقت به عنوان کاوندیش بازار تعطیل است برای همه کسب و کار است که یک ورودی خصوصی در جمعه 20 مارس سال 2020 است.

آلن McInnis / Montreal Gazette

کبک ارشد بهداشت عمومی افسر دکتر Horacio اررودا گفت: در روز جمعه آن را پیش از موعد اعلام شده برای کل شهرداری Côte-St-Luc در درخواست از غرب پایان شهردار.

تا آنجا که ممکن است Drouin توصیه می شود مردم باید در خانه بمانند. او اشاره آرایشگری و مراکز خرید به عنوان نمونه هایی از مکان های مردم باید به جلوگیری از. در روز پنج شنبه او به دادگاه تجدید نظر به Montrealers به فروشگاه برای مواد غذایی تنها یک بار در هفته.

وزارت بهداشت است و پیش بینی امکان گسترش COVID-19 تست برای سلامت کارگران گزارش زیر که آلوده پزشکان به درمان بیماران.

“مراقبت های بهداشتی کارگران را یک اولویت به زودی” Drouin گفت. “من همیشه گفته ام که اگر ما از آنها محافظت نمی کند ما باید مشکلات را در دو یا سه هفته.”

باید همه گیر رشد بسیار بدتر در مونترال مقامات را در نظر بگیرید با استفاده از اتاق های هتل به خانه برخی از افراد آلوده به ویروس coronavirus.

“ما به دنبال در فرصت های مختلف از جداسازی برخی از افرادی که نمی تواند در خانه و یا ما نمی خواهیم آنها را لزوما در بیمارستان” Drouin گفت. “در موارد خاص ما می تواند استفاده از هتل ها. البته ما به مذاکره (با آنها) و ببینید که چه اقدامات به در محل قرار داده برای اطمینان از حفاظت از افرادی که در کار وجود دارد و یا که استفاده از خدمات هتل ها. این چیزی است که ما می بینیم در کشورهای دیگر و ما آن را رد نمی.”

[email protected]

twitter.com/Aaron_Derfel

مرتبط

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال زندگی می کنند خود را به روز رسانی به صورت مارس 20. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im