Coronavirus: مک گیل دانش آموزان گیر در مراکش سفارت کانادا سرزنش

پروفسور آنتونی ویلیامز جونز و پنج نفر در یک زمین شناسی زمینه سفر و بازگشت به مونترال در روز یکشنبه.

گروه زمین شناسی دانش آموزان از دانشگاه مک گیل می گویند آنها رشته در مراکش در میان تعمیق جهانی coronavirus بحران و خود استاد است که با آنها می گوید دولت کانادا و سفارت خود حداقل تا حدی مسئول برای گرفتاری خود را.

“شب قبل از ما بودند با توجه به بازگشت به مونترال که شب مراکش تصمیم به لغو تمام پروازها به مقصد کشورهای خارجی” آنتونی ویلیامز جونز که می آموزد در مک گیل گروه علوم زمین و علوم سیاره ای گفت: از طریق تلفن از کازابلانکا در روز دوشنبه.

او و پنج نفر بودند که در یک زمین شناسی, سفر زمینه برای بازگشت به مونترال در 5 p. m. Royal Air Maroc پرواز در روز یکشنبه.

اما ویلیامز جونز گفت: “ما حتی نمی دانند که پرواز را ترک کند. به ما گفته شد توسط سفارت کانادا که همه پروازها به کانادا لغو شد. … ما در حال حاضر می دانیم که آنها بد آگاه است.”


مسافران پس از رسیدن به ترودو aiport در مونترال شد و در ملاقات با مقامات کبک عمومی وزارت بهداشت با دادن دستورات مربوط به کروناویروس در دوشنبه 16 مارس سال 2020 است.

John Mahoney / Montreal Gazette

معلوم می شود این پرواز به مونترال را ترک. و در حالی که این گروه از مک گیل رفت به فرودگاه در کازابلانکا برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه راه برای سفر آن بود که یک صحنه از هرج و مرج زمانی که آنها وارد این استاد دانشگاه گفت.

“این تیمارستان” ویلیامز جونز گفت. “مردم فریاد و جیغ تنه زدن و هل دادن. آن را بسیار راحت و نه یک وضعیت شما می خواهید را به دانش آموزان.”

ویلیامز جونز گفت که او و دانش آموزان خود را در سمت چپ فرودگاه.

“وجود دارد یک مسئله ایمنی,” او گفت:. “من مسئولیت را به اطمینان حاصل شود که مک گیل دانش آموزان که تحت مراقبت من, پس به صحبت می کنند و در همه حال ایمن است. و من به این نتیجه رسیدند که همه چیز امن نیست و در فرودگاه.”

مک گیل تایید آن را در تلاش برای کمک به این رشته است.

“ما آگاه هستند از این وضعیت خاص و مک گیل مشغول به کار بوده است به ما, زمین شناسی, دانش آموزان و استاد برگشت به مونترال به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” دانشگاه, سخنگوی سینتیا لی نوشت: در یک ایمیل.

Hicham Lachheb گفت که او می تواند تایید کند که کانادا سفارت در مراکش منجر به سردرگمی در مورد محدودیت های مسافرتی.

Lachheb و 11-year-old daughter سفر به مراکش از مونترال در فوریه. 27 و تا به حال بلیط هواپیما به بازگشت به خانه در 5 p. m. Royal Air Maroc پرواز در روز یکشنبه.

اما دولت مراکش اعلام کرد اواخر روز شنبه که آن را منع پرواز به و از کانادا.

اعلام ارائه هیچ تاریخ شروع ترک او با این تصور که این ممنوعیت موثر بود بلافاصله او گفت:.

قادر به رسیدن به هر کسی در Royal Air Maroc و رشد نگران Lachheb گفت که او بررسی می شود با سفارت کانادا.

مشاوره پست شده در رسانه های اجتماعی توسط سفارت در 9 p. m. روز شنبه به نظر می رسید برای تایید است که پرواز به کانادا متوقف شد بلافاصله او گفت:.

مشورتی اظهار داشت: “دولت مراکش به تازگی اعلام کرد توقف از لینک های هوا با کانادا است. در این شرایط توصیه می کنیم که شما تماس با خطوط هوایی خود و یا تور اپراتور به ببینید که کدام گزینه را می توان ارائه شده است.”

“آنچه که تاکید من این بود که سفارت کانادا در مراکش تایید ممنوعیت” Lachheb گفت. “اما آن را تا به حال بررسی آنچه در تاریخ ممنوعیت مصرف اثر و حتی سایت هواپیمایی نمی نشان می دهد از آنچه که تاریخ به این اثر است.”

آن را غیر ممکن بود برای صحبت با هر کسی در سفارت در تلفن او اضافه شده است.

مرتبط

خوشبختانه Lachheb گفت: او نیز در بررسی کازابلانکا فرودگاه ، آن را نشان داد پرواز برنامه ریزی شده بود تا در زمان ترک. بنابراین او تصمیم گرفت به را دو ساعته به فرودگاه با دختر خود را در فرصتی که اطلاعات بر روی وب سایت تا تاریخ, او گفت:.

پرواز بود و هنوز هم در. او همچنین متوجه شدند که هیچ کس در Royal Air Maroc مطمئن بود که هواپیماهای دیگر می باشد مجاز به ترک کشور Lachheb گفت. پرواز خود را با تاخیر بود یک ساعت اما او و دخترش فرود در مونترال فقط پس از 8 p. m. به وقت محلی در روز یکشنبه.

ویلیامز جونز گفت: “خوش شانس چند شدم” در 5 بعد از ظهر پرواز با وجود هرج و مرج در فرودگاه.

مک گیل است پس از رزرو بلیط برای این گروه به ترک مراکش در مارس 23, او گفت:. اما حتی اگر پرواز مجاز به ترک ویلیامز جونز گفت گروه خود مشکل دیگری که در حال حاضر نخست وزیر جاستین ترودو گفت: در کانادا بسته شدن ورود به خارجی ها از بسیاری از کشورها.

یکی از دانش آموزان چینی است, او گفت:. و اگر چه این دانش آموز شده است, تحصیل در مونترال در یک ویزای دانشجویی برای سال, ویلیامز جونز گفت که او نگران او نمی خواهد اجازه بازگشت به کانادا پس از او یک شهروند یا مقیم دائم.

“ما را از رفتن به فرودگاه در مارس 23 و ببینید که اگر ما می توانیم” ویلیامز جونز گفت. اما او هشدار داد: “من از آمدن به کانادا تا زمانی که کانادا می تواند تضمین کند که همه دانش آموزان می توانند به این کشور آمده است.”

[email protected]

twitter.com/CityHallReport

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. به کمک با ما سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک در زمان واقعی است. ما را دنبال کنید و به روز رسانی های زنده در اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de