Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: جدید ممکن است قرار گرفتن در معرض نقاط گزارش شده در مونترال

کسی که تست مثبت برای COVID-19 سوار 24 شربروک اتوبوس در مارس 12.

صبح بخیر و خوش آمدید به ما زندگی می کنند پوشش از رمان coronavirus و چگونه آن را تحت تاثیر مونترال.

ارسال سوالات به [email protected]

Quebecers که فکر می کنم آنها باید علائم COVID-19 باید تماس کبک تدریس خصوصی در 1-877-644-4545.

به روز شده در کانادا گسترده ای COVID-19 موارد

مدرسه صبحانه برنامه شیفت بودجه برای کمک به جمعیت در معرض خطر

صبحانه باشگاه از کانادا یک سازمان فراهم می کند که مواد غذایی به 250000 دانش آموزان نیازمند در مدارس سراسر کشور خواهد بود تغییر چگونه آن را ارائه مواد غذایی است.

این سازمان نوشت: در بیانیه ای که از آن خواهد شد راه اندازی یک صندوق اضطراری برای حمایت از کسانی که به طور معمول امکان استفاده از این برنامه است.

“برای کمک به حداقل رساندن پیامدهای این بحران بر روی آنها صبحانه کانادا است, جابجایی وجوه به طور معمول اختصاص داده شده برای مدارس به مناطق دارای ریسک بالا و تاسیس همکاران که در حال حاضر مجهز به خدمت آنها” سازمان نوشت.

تعدادی از شرکت ها در حال حاضر پا به جلو این سازمان گفت: از جمله: belairdirect و دست نخورده بیمه, دنون, Kellogg کانادا و بانک ملی.

به منظور کمک به برنامه بازدید از وب سایت سازمان.


وزیر امور خارجه آزمایش منفی برای COVID-19

فرانسوا-Philippe شامپاین که در زیر مشاهده همه هفته گزارش روز جمعه آزمون برای COVID-19 برگشتم منفی است.


هوایی کانادا به غیر روحانی کردن 5,000

این اتحادیه به نمایندگی Air Canada کارکنان گزارش داد که شرکت هواپیمایی آماده است به غیر روحانی کردن 5,000 کارگران عمدتا خدمه پرواز کانادا پرس گزارش.

وسلی Lesosky که سر به هوایی کانادا جزء کانادا اتحادیه عمومی کارکنان (CUPE) می گوید: حامل تخمگذار کردن در مورد 3,600 اصلی کارکنان و همچنین همه Air Canada روژ را 1,549 خدمه پرواز.

اخراج به اثر را در ماه آوریل است.

دو مورد جدید در مونترال دو خارج از مونترال

کبک مقامات بهداشت عمومی گزارش جدید ممکن است قرار گرفتن در معرض امتیاز به رمان coronavirus که هفته گذشته رخ داده است.

کسی که تست مثبت برای COVID-19 سوار 24 شربروک اتوبوس در مارس 12, Quebec بهداشت عمومی گزارش شده است. فرد در اتوبوس بین 10:30 صبح و 10:50 a. m. بین Notre-Dame بیمارستان و مونترال موزه هنرهای زیبا. هر کسی که در اتوبوس که در آن زمان خواسته است به سازمان دیده بان برای علائم تا مارس 26.

در مارس 13, COVID-19-فرد آلوده در رستوران Aunja در 1448 شربروک سنت W. هر کسی که آنجا بود بین 12:25 و 1:05 بعد از ظهر باید سازمان دیده بان برای علائم تا مارس 27.

در خارج از شهر FADOQ Lavaltrie در 49 Lavaltrie Rd. تا به حال فرد آلوده که وجود دارد در مارس 11 بین 12:15 تا 3:45 p. m. مرکز d ‘ اقدام bénévole د Berthier در Bertierville (180 چاپلین سنت) تا به حال کسی بود که COVID-19 مثبت در مارس 12 10:45 صبح و 3 بعد از ظهر

چهار مورد زیر مشاهده در Lavaltrie سالمندان خانه که در آن قربانی می کردند

La Presse گزارش شده است که چهار نفر در résidence اوا د Lavaltrie در حال حاضر تحت نظارت برای COVID-19 عفونت. محل اقامت است که در آن 82 ساله Mariette ترمبلی زندگی می کردند. او اولین Quebecer به مرگ از ویروس.

یک سخنگوی مقامات بهداشتی در Lanaudière منطقه می گوید: همه ساکنان این موسسه تحت انزوا.

زندگی کمک مرکز در Côte-St-Luc است ساکن که آزمایش مثبت

شهر Côte-St-Luc, به گزارش یک فرد آلوده با رمان coronavirus زندگی در Le داود پادشاه زندگی کمک ساختمان در 5555 ترنت Ave. این مرد دارد در یهودی بیمارستان عمومی دریافت درمان. او دور گرفته شده برای درمان در روز سه شنبه.

این شهر همچنین گزارش داد که آلوده بیمار شد و در جماعت بث خبد در کیلدر Rd.

چه باز و بسته در مونترال

ما دائما به روز رسانی لیست از آنچه باز است و بیشتر آنچه در بسته است, در مونترال.


شبانه عضویت در خبرنامه

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews


[email protected]

twitter.com/jasonmagder

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>