Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی یکشنبه, مارس 22

دنبال مونترال روزنامه را پوشش زنده مورد COVID-19 روز یکشنبه, مارس 22.

این است که ما پوشش زنده مورد COVID-19 روز یکشنبه, مارس 22. سوال/نظر ؟ شما می توانید ایمیل خبرنگار جسی Feith در [email protected]

به روز رسانی انتظار می رود امروز

 • نخست وزیر جاستین ترودو به آدرس کشور در 11:15 صبح
 • کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت را برگزاری جلسه توجیهی روزانه در 1 p. m. او می خواهد پیوست توسط وزیر آموزش و پرورش Jean-François Roberge.

این وضعیت در کبک

همانطور که از شنبه تعداد COVID-19 نفر در کبک صعود کرده به 181. که به نمایندگی از افزایش 42 پس از جمعه.

در علاوه بر این به 181 تایید موارد وجود دارد یکی دیگر از 57 فرض موارد در کبک. فقط بیش از 1500 آزمون نتایج در حال بررسی است. یک نفر بهبود یافتند. بیش از 9,200 آزمایشات منفی بود.

نوزده Quebecers در حال حاضر در بیمارستان بستری 10 از آنها در بخش مراقبت های ویژه.

شده اند وجود دارد, پنج کشته و چهار نفر از آخرین به روز رسانی. چهار نفر از پنج نفر زندگی می کردند در همان سالمندان اقامت در Lanaudière منطقه شمال شرق مونترال.

“همانطور که انتظار می رود از گسترش این ویروس است که تسریع در کبک” برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت گفت: در روز شنبه. “این یک یادآوری جدی از وضعیت و نیاز به محدود کردن ما تماس فیزیکی. با هم, ما را از این طریق دریافت کنید.”


پرواز از مراکش اراضی در مونترال

پرواز حمل 450 نفر از مراکش فرود در فرودگاه مونترال ترودو فرودگاه اواخر شنبه شب. هر چند پروازهای لغو شده بود در کشور دولت کانادا مشغول به کار با ایر کانادا برای اطمینان از پرواز به ارمغان آورد شهروندان و دارندگان اقامت دائم.


از شنبه: Quebec ممنوعیت ترین تجمعات عمومی

با چند استثنا کبک است ممنوعیت محیط داخلی و یا در فضای تجمعات.

در یک مصاحبه مطبوعاتی در اواخر بعد از ظهر شنبه استانی دولت گفت: دولت به تصویب رسید یک فرمان است که “در مورد همه انواع اجتماعات.”

قبلی حکم ممنوع داخل سالن اجتماعات 250 یا بیشتر مردم است.

از امروز همه گردهمایی ها ممنوع, به جز کسانی که:

 • مورد نیاز در محل کار است که موضوع را به دولت کبک تعلیق ارائه شده است که کارکنان حفظ به عنوان آنجا که ممکن است حداقل فاصله از دو متر بین آنها;
 • در یک محل عمومی که در آن خدمات و یا محصولات به دست آمده است (کسب و کار خدمات دولتی و غیره.), و است که موضوع تعلیق از دولت کبک ارائه شده به مشتریان حفظ به عنوان آنجا که ممکن است حداقل فاصله از دو متر بین آنها;
 • در یک وسیله حمل و نقل ارائه شده است که کاربران حفظ به عنوان آنجا که ممکن است حداقل فاصله از دو متر بین آنها;
 • با گرد هم آوردن سرنشینان یک محل اقامت خصوصی و هر فرد دیگری را به آنها ارائه خدمات و یا که پشتیبانی مورد نیاز است. مردم ارائه خدمات و یا ارائه پشتیبانی باید حفظ به عنوان آنجا که ممکن است حداقل فاصله دو متر از سرنشینان.

دولت گفت “هوای تجمعات مجاز که حداقل فاصله از دو متر نگهداری می شود بین مردم جز افرادی که زندگی می کنند در همان محل اقامت خصوصی.”


این وضعیت در کانادا

نخست وزیر جاستین ترودو است که انتظار می رود به روز رسانی در مورد وضعیت در اطراف ساعت 11 صبح روز یکشنبه. همانطور که از شنبه تعداد COVID-19 مورد در کانادا تا به حال صعود به 1,231. شده اند وجود دارد 13 مرگ و میر.

در شنبه ترودو گفت:

 • “ما در حال درخواست از مردم برای ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است.” این بدان معناست که بازدید از همسایگان و یا سفر به استانهای دیگر گفت: — مگر شما مهم خانواده و یا کسب و کار ، “تا آنجا که ممکن است مردم باید به ماندن در منزل خود منزوی با خانواده است.”
 • کانادا در حال کار با شرکت های هواپیمایی برای برقراری پروازهای بیشتر در دسترس برای کانادایی ها در تلاش برای به دست آوردن خانه از خارج از کشور.
 • کسانی که نشان دادن علائم COVID-19 قادر نخواهد بود به هیئت مدیره آن پرواز.
 • “ما نمی خواهد بود قادر و یا کمک به همه. اما ما می رویم به انجام بهترین های ما برای کمک به کسانی که ما می توانیم.” او گفت: تلاش برای واکشی کانادایی ها مانع مستندات در برخی از کشورها و همچنین محدود پرواز كرد.
 • او گفت: همه کانادایی ها در خارج از کشور باید ثبت نام با امور جهانی.
 • مناطق شمال غربی اعلام کرده است آن را به حد غیر ضروری سفر به این سرزمین است. “ما از این مرحله مهم” ترودو گفت.

هیدرو کبک تعلیق هزینه های پرداخت در اواخر

همانطور که از دوشنبه آبی-کبک شارژ خواهد شد هر گونه مجازات برای مزد آبی صورتحساب.

هیدرو کبک اعلام کرد که اندازه گیری صبح روز یکشنبه. آن باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی.

اندازه گیری می آید در بالای آبی اعلام هفته گذشته که آن را نمی خواهد قطع کردن مشتریان برای دیر صورتحساب.

ابزار اضافه شده آن است که برنامه ریزی هر گونه قطع شبکه تعمیر و نگهداری در طول چند روز آینده, مگر اینکه آن را کاملا ضروری است.


چه باز و بسته در مونترال

ما دائما به روز رسانی لیست از آنچه باز است و بیشتر آنچه در بسته است, در مونترال.


شبانه عضویت در خبرنامه

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: montrealgazette.com/coronavirusnews


اگر شما علائم

Quebecers که فکر می کنم آنها باید علائم COVID-19 باید تماس کبک تدریس خصوصی در 1-877-644-4545.


مرتبط

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>