Coronavirus زندگی می کنند به روز رسانی: 77 کانادایی ها در یک سفر دریایی با ده ها تن از افراد آلوده

کاستاریکا Luminosa کشتی کروز است که در حال حاضر رهبری برای مارسی که در آن معلوم نیست که آیا آن را اجازه خواهد داشت به حوض.

روز خوب.

ما امیدواریم که شما سالم و ایمن ماندن در طول بهداشت و درمان-مراقبت از بحران است.

ما کنار هم قرار دادن آخرین coronavirus-اخبار مرتبط از پنج شنبه, مارس 19. لطفا برای ارسال سوالات و نظرات به [email protected]

Quebecers که فکر می کنم آنها باید علائم COVID-19 باید تماس کبک تدریس خصوصی در 1-877-644-4545.

مونترال موزه هنرهای آموزشی خود را ارائه می دهد پلت فرم به ابتدایی و دبیرستان دانش آموزان

مونترال موزه هنرهای زیبا است که به یاد پدر و مادر در تلاش برای نگه داشتن بچه ها سرگرم در طول زمان بحران.

کبک آماده-غذا شرکت به ارائه چهار هفته از وعده های غذایی به پزشکان و پرستاران

مونترال-بر اساس WeCook وعده های غذایی می گوید آن ارائه خواهد شد چهار هفته از وعده های غذایی رایگان به کارکنان بهداشتی درمانی. این شرکت می گوید برای اولین بار 300 بهداشت و درمان کارگران که ثبت نام را دریافت غذا کیت. در اینجا چیزی است که این شرکت نوشته شده در مورد آن “فرشته نگهبان” برنامه.

برای بسیاری از شب کوتاه خواهد بود و استرس بالا. رژیم غذایی نقش حیاتی در حفظ سطح بهینه از انرژی و تمرکز. ابتکار عمل ما اجازه خواهد داد که آنها را به لذت بردن از کامل و وعده های غذایی مغذی در یک اقدام بی سابقه زمینه. https://www.facebook.com/wecookca/photos/a.787533497974073/2894035047323897/?type=3&theater

ویروس به معنی قیمت های پایین تر برای گاز مواد غذایی: تحلیلگر

یک متخصص تغذیه می گوید وجود یک نقطه روشن به این بیماری همه گیر کوروناویروس: قیمت های پایین تر برای مواد غذایی و گاز است.

Syvain Charlebois می گوید: قیمت نفت به جنگ عربستان سعودی و روسیه است و در نتیجه در قیمت های پایین تر در پمپ در سراسر جهان است. او افزود که کانادا زنجیره تامین قوی است بنابراین هیچ خطر وجود دارد که فروشگاه ها اجرا خواهد شد از تولید و یا منابع.

تقاضای ضعیف است و همچنین در حال حاضر و در نتیجه کاهش قیمت مواد غذایی در فروشگاه های مواد غذایی. کاهش قیمت گاز نیز می تواند در نتیجه ارزان تر تحویل هزینه های است که می تواند در کاهش هزینه های کالا در سراسر جهان است. این همه خبر خوب: در کانادا, کاهش قیمت نفت به معنای کاهش دلار کانادا که به افزایش هزینه صادرات است.


مونترال ERs گزارش بسیاری از ظرفیت

همکار هارون Derfel گزارش شده است که این شهرستان در اتاق های اورژانس عامل بسیار کمتر از بیماران بیش از حد معمول.

روز پنج شنبه صبح Lakeshore عمومی بیمارستان شد, گزارش یک ER نرخ اشغال از 65 درصد در مقایسه با نرخ به طور معمول افزایش بالاتر از 200 درصد در ماه ژانویه است. این همان داستان در یهودی بیمارستان عمومی که گزارش آن پر شده بود به کمتر از 50 درصد از ظرفیت آن است.


کبک بالا, دکتر, شده است در برخورد با بحران برای بیش از 20 سال

مونترال روزنامه را Phil Authier نوشت: یک قطعه در مورد Horacio اررودا مدیر بهداشت عمومی. نام به پست در سال 2012 اررودا است برخورد با لاک Mégantic تراژدی و ویروس H1N1 در گذشته است.

جزئیات کامل قطعه در اینجا.


حداقل 77 کانادایی روی عرشه کشتی کروز با ده ها تن از coronavirus موارد

کانادا پرس گزارش وجود دارد 77 کانادایی در هیئت مدیره کاستاریکا Luminosa کشتی کروز است که رهبری به جنوب فرانسه. اطلس کروز ظاهرا ده ها تن از افرادی که با این ویروس آلوده. آن را مجاز به توقف در اسپانیا به اجازه خاموش سه مسافر که نیاز به بستری است. آن را در حال حاضر عنوان برای مارسی که در آن معلوم نیست که آیا آن را اجازه خواهد داشت به حوض چرا که از فرانسه به اقدامات سختگیرانه برای مبارزه با ویروس.


برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت آخرین infographic

برتر توییتی infographic دوشنبه یادآوری مردم از اقدامات آنها باید به منظور محدود کردن گسترش coronavirus. وجود دارد یک عنصر جدید در آن امروز: آیا ذخیره کردن ماسک.


چه باز و بسته در مونترال

ما دائما به روز رسانی لیست از آنچه باز است و بیشتر آنچه در بسته است, در مونترال.


شبانه عضویت در خبرنامه

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews


مرتبط

[email protected]

twitter.com/jasonmagder

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de