Coronavirus: ایتالیایی, توالت می گوید Quebecers یک ارتش مبارزه با COVID-19 به عنوان دو نفر


محتوای مقاله

کبک — لیگ برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت شنبه گفت Quebecers مانند یک ارتش ایالات متحده در مبارزه با کروناویروس.

“ما مانند یک ارتش از 8.5 میلیون نفر در مبارزه با ویروس” او گفت:. “ما فرزندان و نوه های خود را به یاد داشته باشید که چگونه ما برنده این نبرد است. بیایید آنها افتخار می کنم.”

او ساخته شده و از نظر تعداد COVID-19 نفر در کبک صعود دوباره به 1,339 از 1,013 در روز سه شنبه. ایتالیایی, توالت گفت: دو نفر فوت کرده اند از COVID-19 مجموع شش در کبک. وجود دارد که 78 نفر در بیمارستان از جمله 35 در بخش مراقبت های ویژه.

Chart: COVID-19 cases in Quebec up to March 25

وجود دارد COVID-19 شیوع بیماری در سالمندان’ خوابگاه های, یکی در هر Lanaudière منطقه در مونترال و در شرق شهرک, ایتالیایی, توالت گفت.

“اینجا جایی است که بزرگترین خطر این است که” ایتالیایی, توالت, گفت:, و اضافه کرد که او می داند که مردم می خواهند به دیدار پدر و مادر خود را در سالمندان, خوابگاه, اما برای محافظت از افراد آن را نمی توان مجاز است.

نخست وزیر گفت که او می خواست به آن را روشن است که کبک دارای تمام تجهیزات حفاظت فردی به آن نیاز دارد. او گفت: یک مشکل وجود دارد در حال حاضر با توزیع تجهیزات برخی از مراکز درمانی اما او گفت که در حال ثابت شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>