Coronavirus: ایتالیایی, توالت اعلام کرد مدارس بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که ممکن است 1

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت, پاسخ به سوالات روزانه خود را در طول کنفرانس خبری در COVID-19 همه گیر در جمعه مارس 20, 2020, در قوه مقننه در شهر کبک. ژاک Boissinot / کانادا مطبوعات

از نیمه شب یکشنبه شب در تمام مراکز خرید غذا خوردن در رستوران, آرایشگری, آرایشگاه و سالن زیبایی خواهد شد تا ماه مه 1, Premier فرانسوا ایتالیایی, توالت یکشنبه اعلام کرد.

مدارس نیز بسته باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 1 و CÉGEPs و دانشگاه نمی خواهد برای بازگشایی کلاس های برتر گفت: در به روز رسانی روزانه در COVID-19.

تعداد مرگ و میر است و چهار (یکی کمتر از آنچه قبلا گزارش شده) همه در یک سالمندان اقامت در Lanaudière منطقه است.

وجود دارد در حال حاضر 210 نفر که آزمایش مثبت برای COVID-19 در کبک افزایش 38 بیش از شنبه.

بیست و چهار نفر در بیمارستان بستری شد افزایش بیش از پنج روز قبل.

یکی دیگر از 13 نفر منتقل شده به بخش مراقبت های بخش بیش از سه شنبه.

این داستان به روز خواهد شد.

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. خود را دنبال به روز رسانی زنده از مارس 22 در اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de