Coronavirus مجبور است بعضی از سالمندان به تغییر شیوه زندگی خود را

مردم بیش از 70 آسیب پذیر هستند وقتی که می آید به پیمانکاری COVID-19 ترک بسیاری از جدا شده است.

وقتی که می آید به COVID-19 pandemic, باربارا, Spanier و مارسل Uson هستند قطبی متضاد زندگی تحت همان کوت سنت لوک سقف.

Spanier, 76, شده است, سرفه و تا به حال تنگی نفس اما بدون تب از آخر هفته. اما او شده است قادر به تماس با متخصصان پزشکی برای تعیین اینکه آیا تست برای coronavirus مورد نیاز است.

او شریک زندگی مارسل Uson است آقای Indestructible — با توجه به Spanier — اگر چه او دچار آنژین و تا به حال سه angioplasties.

“من انجام آنچه که من معمولا انجام” Uson, 77 گفت. “آن (COVID-19) است نه معامله بزرگ برای من است. تا زمانی که من بیمار هستم یا نمایشگاه نشانه های زندگی می رود. به نظر من همه چیز خوب است تا زمانی که چیزی را اشتباه می رود. هیچ چیز به من را متوقف کند. من شستن دست های من بیشتر شاید و باید یک بطری ضد عفونی کننده دست.

“من نگران هستم به این معنا که شد من برای گرفتن آن من حدس می زنم آن خواهد بود, بازی,” او اضافه شده تا حدودی morosely. “من نمی خواهم به فکر می کنم در مورد آن.”

مقامات بهداشتی را روشن ساخته است مردم بیش از 70 آسیب پذیر هستند وقتی که می آید به پیمانکاری coronavirus. بسیاری از آنها جدا شده و تحرک و یا از قبل موجود و مسائل مربوط به سلامت.

بسیار شبیه Uson برنی سبز ادعا کرد زندگی اش نبوده است تا حد زیادی متاثر از اواخر. او همچنان مشغول خواندن, انجام کارهای هنری و آشپزی, اگر چه او کار داوطلبانه در یک مرکز توانبخشی متوقف شده است. و او در حال حاضر با توجه به راه رفتن به تنهایی و نه همراه با یک شریک.


برنی سبز یک 75 ساله مرد زن مرده, کوره, یک استیک در خانه اش در غرب مونترال در 19 مارس سال 2020 است.

John Mahoney / Montreal Gazette

“زندگی من تغییر نکرده است” گفت: سبز, 75, مرد زن مرده که زندگی در مونترال, غرب, آیا بانکی خود را آنلاین و به صورت مواد غذایی در روز جمعه با یکی از فرزندان خود را. “من نه افشای خودم به آنجا که من. اما من خوب است.”

برخی از این نیست به عنوان خوش شانس و تکیه بر دیگران برای کمک.

این کامینگز مرکز یهودیان برای سالمندان ارائه می دهد بیش از 300 برنامه با توجه به پائولین Grunberg اجرایی آن مدیر. اگر چه این مرکز بسته شده است دوشنبه پس از آن ایجاد یک جامعه پاسخ خط و بررسی امکان ایجاد یک مراقبان گروه پشتیبانی در زوم همراه با ایجاد دیگر برنامه های مجازی در برخورد با هنر و صنایع دستی و یا ورزش به او توضیح داد.

این مرکز همچنین ارائه دسترسی رایگان به آن کتابخانه مجازی است که شامل بیش از 140 فیلم های ضبط شده سخنرانی ها و کلاس ها و حوادث.

“برای کمک به آنها را پریشان” Grunberg توضیح داد. “وجود دارد هیچ ورزشی, تنها, اخبار و همه رفتن دیوانه است. ما در حال تلاش برای آنها یک نوع لذت است.”

مرکز این هفته توزیع 850 عید فصح کارت هدیه به آن خدمات اجتماعی مشتریان Grunberg گفت: همراه با نزدیک به 350 وعده های غذایی بر روی چهار چرخ.

مرتبط

به طور مشابه, کوت سنت لوک مردان و زنان باشگاه نیز در تلاش برای تعیین آنچه می تواند انجام شود برای اعضای خود به دنبال آوردن یک حس عادی به زندگی خود را.

“به بخش زیادی تا به امروز هر کس در تلاش برای جمع آوری اخبار و مقابله با آنچه وجود دارد و پاسخ به آن مناسب گفت:” چارلز Eklove مردان باشگاه رئیس روابط رسانه ای که می آموزد در یک کلاس عکاسی — یکی از 21 منافع خاص گروه های ارائه شده در این شهر آبزی و جامعه مرکز.

“من فکر می کنم آن را خیلی زود است که برای” او اضافه شده است. “مردم شروع به درک جدی بودن آن است.”

Elkove گفت: اعضای باقی می ماند در تماس از طریق تلفن, ایمیل و یا از طریق خبرنامه خود را.

“بچه ها ما صرف مقدار زیادی از زمان در خانه به هر حال” Elkove گفت. “من احساس ما بچه ها تنظیم خواهد شد به بودن در خانه آسان تر از افراد در این شغل مشغول به کار است. بچه ها ما تمایل به کمی محتاط تر. آنها بسیار آسیب پذیر است.”

Uson گفت: هنگامی که او می رود برای مواد غذایی به داروخانه یا محلی CLSC او سرمایه گذاری را در اوایل صبح امید برای جلوگیری از جمعیت می شود امن تر از coronavirus.

Jason MacCallum یک مونترال مدیر نمونه کارها گفت: او نیست شناسایی هر گونه احساس وحشت و نگرانی از سالمندان در رابطه با پرتفوی خود را و یا بلند مدت سرمایه گذاری. او, با این حال اعتراف سالمندان تمایل به نگاه به سرمایه گذاری های خود را برای درآمد بیشتر از سرمایه گذاران جوان.

“مردم می توانند در آنچه آنها را ببینید و بشنوید” MacCallum نوشت: در یک ایمیل. “سرمایه گذاران باید مراقب باشید به اجازه دهید ترس و احساسات درایو تصمیم گیری کنند.

“به اعتقاد من اولین و مهمترین هر کسی که مسن تر است که با تمرکز بر حفاظت فیزیکی خود را به خوبی بودن. هر چیز دیگری برای زمان حال دوم است.”

Pointe-Claire, با حدود 9,600 سالمندان بالای 60 سال سن با توجه به شهردار جان کوشک دارای یک گروه از حداقل شش سالن شهر نمایندگان تماس بین 300 تا 400 سالمندان روزانه. شهر برقرار کمک برای سالمندان برنامه 35 سال پیش.

“برخی دوست ندارند که در انزوا” کوشک گفت. “گاهی اوقات یک تماس با تشویق آنها را برای یک روز. آنها افراد آسیب پذیر در جامعه ما و شهرستان. ما نیاز به مراقبت از آنها.

“ما فقط احساس می کنم این مسئولیت ما است.”

[email protected]

twitter.com/HerbZurkowsky1

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. خود را دنبال به روز رسانی زنده از مارس 19 اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im