Coronavirus چینی است دولت را لعن و نفرین بر جهان

X

داستان جریان

مقالات اخیر

سازمان بهداشت جهانی و دیگر روح حساس باید به ما دستور به توقف با اشاره به سویه جدید از coronavirus به عنوان “ووهان” یا “چینی” آنفولانزا به دلیل نژادپرستانه معانی. من تمایل به جلوگیری از سخنرانی من برای جلب رضایت چینی مبلغان و آن را به نظر می رسد به من گریزی به آن شرایط است که کمتر در مورد نژاد پرستی از مورد جلوگیری از سرزنش است. اما در روح تعارف و اجتناب از توهین به کل ملت من خوشحال به آن را ChiCom آنفولانزا در حال حرکت رو به جلو است.

وجود دارد بسیاری از سنتی نامگذاری کنوانسیون که واقعا که خیلی حس. تا حدودی کنید برای مثال ما اغلب نام بیماری پس از افرادی که “کشف” آنها-بیماری هوچکین پس از توماس هوچکين بیماری پارکینسون پس از جیمز پارکینسون و غیره.

اما نامگذاری بیماری های ویروسی پس از مکان — گینه Worm, ویروس نیل غربی, ابولا, Rocky Mountain Spotted Fever, و غیره. — این است که احتمالا فقط شهودی است. ویروس “بیا” از جایی بعد از همه و در نتیجه مردم جذب این نام. من شک ما آمد تا با “بیماری لایم” به دلیل برخی از عمیق دشمنی نسبت به کانکتیکات است.

به هر حال “COVID-19” و یا “H1N1” دقیقا نمی رول کردن زبان.

دومی بود تا اخیرا به طور گسترده ای به عنوان “آنفولانزای اسپانیایی” یک ویروس که به کشته شدن حدود 675,000 آمریکایی ها و ده ها میلیون نفر دیگر در سراسر جهان در اوایل 1900s. “آنفلوآنزای اسپانیایی” در حال حاضر عطف به ماسبق افتاده به بی اعتباری و همچنین. و به طور عادلانه وجود دارد برخی از شواهد تاریخی که این ویروس در واقع ممکن است در چین نشات گرفته و یا فرانسه پس اگر ما باید با آن تماس بگیرید فرانسه آنفولانزا در حال حرکت رو به جلو پس از آن باشد.

اما در حالی که اسپانیایی ها باید یک مورد خوب به اذیت دولت چین نیست. به عنوان جیم Geraghty, یادداشت های کمونیست چینی شده اند به مراتب بیشتر موثر در توقف گسترش اطلاعات در مورد کوروناویروس از در توقف گسترش coronavirus خود را. امروز برای مثال در چین اخراج اکثر روزنامه نگاران آمریکایی از این کشور است.

در اوایل کمونیست نابود نمونه و سرکوب اطلاعات حیاتی است که می تواند کمک به کاهش آسیب از این گونه جدید از coronavirus. دولت نیز سکوت پزشکان هشدار در مورد این بیماری است. برخی از آنها محکوم به “پخش شایعات” و یا به اشتراک گذاری نتایج آزمون با همکاران و برخی از آنها مجبور به نوشتن انتقاد عمومی نامه ها — یک مارکسیست تكیه — اعتراف به این که هشدار “تا به حال تاثیر منفی.” چین کمونیست ها احتمالا اجازه دهید 5 میلیون نفر ترک ووهان بدون غربالگری با توجه به وال استریت ژورنال.

چین کمونیست ها مثل همه کمونیست های پنهان اجتماعی مشکلات. هیچ جرم و جنایت و بیماری و یا اعتیاد در جمع خارجه. این نوع پنهان کاری و عدم صداقت می تواند فاجعه آمیز به خصوص در بسیار به هم پیوسته جهان است.

هر چند میلیون ها چینی شده اند برداشته از فقر شدید از طریق تجارت آزاد با مدرنیته می آید برخی از اساسی مسئولیت — برای مثال نه کشتن هر کس در جهان با پیشگیری بیماری های زئونوز.

چینی رژیم کاملا قادر به اداره مجموعه ای از سیاست های استبدادی به سرکوب حقوق مردم خود. اما ظاهرا قادر به اعمال حتی خفیف فرهنگی فشار هشدار به آنها که عادات غذا خوردن خود را می تواند فوق العاده خطرناک است و نگه داشتن پتانسیل عظیم ایجاد مشکلات اجتماعی و اقتصادی.

اگر گزارش درست آن بود که در ووهان محبوب “مرطوب بازار” که فروشندگان به فروش خفاش ها-و احتمالا مارها-که ممکن است باعث COVID-19 شیوع. “مرطوب” از آنجا که گوشت فروخته شده در آن غیر بهداشتی اصطبل بود و تنها به تازگی گذاشتند.

این نوع از چیزی که اتفاق می افتد اغلب. و همیشه در چین ، اما آنفولانزای مرغی شد احتمال انتقال به انسان از جوجه ها در یک “مرطوب” بازار ” است. دانشمندان بوده است هشدار برای سال های سال است که خوردن حیوانات عجیب و غریب در جنوب چین “یک بمب.” حاد سندرم تنفسی (سارس) نیز در چین نشات گرفته و احتمالا شروع به پریدن کرد به انسان از طریق خفاش ها. دیگر coronavirus گونه نیز به احتمال زیاد متصل به خفاش ها.

من نفرت را به رانش من غربی ارزش های فرهنگی بر هر کسی است اما شاید آن زمان برای جلوگیری از خوردن خفاش ها.

این مهم است به استرس است که آن را به چینی افرادی که مشکل است. فقط نگاهی به موفقیت خود را در تایوان, هنگ کنگ, سنگاپور و ایالات متحده است. این ChiComs هستند مشکل است. اگر دولت چین به عنوان صرف زمان زیادی را مشغول به کار در آموزش مردم آن و تنظیم بازارهای خطرناک به عنوان آن را در پنهان کاری و تبلیغات تلاش شاید آن را نمی خواهد که به نگرانی در آنجا در مورد بیماری بودن به نام پس از آن — و یا در مورد فاجعه بار مرگ و اقتصادی درد خود سهل انگاری می شود.

کپی رایت 2020 CREATORS.COM

دیوید Harsanyi یک سردبیر ارشد در Federalist. او را دنبال کنید در توییتر @davidharsanyi.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im