Coronavirus: اگر بیمار با پوشیدن ماسک و ضعیف استفاده از منابع محدود’

اجرا بر روی ماسک, ادامه, دارد, در مونترال-منطقه داروخانه ها رو با نگرانی در مورد گسترش به این بخش از coronavirus

افراد سالم لازم نیست ماسک صورت, می گویند پزشکان و مقامات بهداشت عمومی. دوره. آنها می گویند پوشیدن آنها ضعیف است استفاده از منابع محدود است. آنها می گویند بسیاری از افراد آنها را می پوشند نادرست. و آنها می گویند پوشیدن ماسک صورت می تواند منجر به یک از امنیت کاذب.

و در عین حال اجرا در این ماسک, ادامه, دارد, در مونترال-منطقه داروخانه ها رو با نگرانی در مورد گسترش به این بخش از کروناویروس که اعلام کرده است خود را در بیش از 60 کشور از دسامبر — با وجود این واقعیت است که Pharmaprix سایت می گوید که “ماسک صورت توصیه نمی شود برای افراد سالم برای محافظت در برابر coronavirus.”

در ضمن مونترال که آزمایش مثبت برای عفونت تنفسی شناخته شده به عنوان COVID-19 پس از بازگشت از ایران در هفته گذشته بستری شد شنبه برای یهودیان عمومی بیمارستان برای “ارزیابی پزشکی” بیمارستان تایید شنبه بعد از ظهر. نه بهداشت و نه مقامات بیمارستان ارائه جزئیات اما یهودی به طور کلی تعیین شده مرکز در مونترال برای بزرگسالان موارد COVID-19 جدی در نظر گرفته به اندازه کافی به نیاز به ورود به خبرنگاران گفتند که روز شنبه در بازدید از بیمارستان تسهیلات در نظر گرفته شده برای این بیماران است.

به, تاریخ, زن, Quebec را تایید کرد و تنها صورت او را دید مخاطبین شناسایی شده اند “و مونترال در حال حاضر هیچ جامعه انتقال” Dr. Paul Le Guerrier از بیماری های عفونی واحد مونترال عمومی وزارت بهداشت گفت: در روز سه شنبه. “مردم نباید ترسم که اگر آنها را خرید و یا در métro که آنها ممکن است روبرو می شوند coronavirus.”

اما حتی اگر COVID-19 شد گسترده تر — کانادا دارای 30 مورد تأیید — ماسک نمی خواهد اضافه کردن مقدار حمایت می کند.

“آنها در دام برخی از قطرات در هوا که حمل ذرات ویروسی, اما آنها به سرعت اشباع شده تبدیل شده و مگر آنها مهر و موم آنها را ارائه نمی دهد در هر نقطه در نزدیکی کل حفاظت” دکتر جرمی براون مدیر دفتر مراقبت اورژانس تحقیقات در موسسه ملی سلامت نوشت: هفته گذشته در مجله آنلاین Tablet.

پوشیدن ماسک هنگامی که شما بیمار یا در معرض خطر ابتلا به علائم ممکن است به شما یک احساس امنیت کاذب به گزارش آژانس بهداشت عمومی کانادا.

“ماسک می توانید به راحتی آلوده می شود و نیاز به تغییر مکرر و نصب به درستی برای آنها به ارائه حفاظت کافی” آن گفت:.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی شنبه اعلام کرد که ذخایر و تولید از ماسک های صورت شده اند “requisitioned” توسط دولت توزیع شود به بهداشت حرفه ای و افراد با COVID-19. و سازمان بهداشت جهانی مدیر هشدار داد در برابر “احتکار و سوء استفاده” از تهی سهام از ماسک است.

“شما باید یک ماسک اگر شما هیچ علائم” دکتر ایو Longtin صندلی از یهودیان به طور کلی در پیشگیری از عفونت و کنترل واحد گفت: در روز دوشنبه مراجعه کنید. “این یک فقیر استفاده از منابع محدود است. ما باید برای صرفه جویی در ماسک … به مطمئن شوید که افرادی که بیمار هستند و یا مراقبت های بهداشتی کارگران آنها را داشته باشد.”

انسان coronaviruses است که باعث عفونت از بینی و گلو و ریه ها اعم از سرد به سندرم حاد تنفسی اغلب از طریق قطرات از سرفه یا عطسه از فرد آلوده از طریق نزدیک تماس شخصی مانند تکان دادن دست و لمس کردن چیزی با این ویروس بر روی آن و سپس دست زدن به صورت خود را قبل از شستن دست های خود را.

بهترین حفاظت در برابر آنها کسانی هستند تجویز می شوند برای جلوگیری از آنفولانزا سرماخوردگی و ویروس های دیگر با توجه به آژانس بهداشت عمومی کانادا: شستن دست های خود را اغلب با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه; دست زدن به صورت خود را با دست نشسته; اجتناب از تماس نزدیک با کسی بیمار; سرفه یا عطسه به آستین خود را و ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید.

نگه داشتن حداقل دو متر بین شما و کسی که شما فکر می کنید می تواند عفونی لو Guerrier توصیه می شود و زمان کمتری را صرف نزدیکی کسی عفونی ،

برای کسانی که بیمار هستند, یک ماسک می تواند کمک به جلوگیری از گسترش آن قطرات کوچک به دیگران گفت: — اگر آن را پوشیده است به درستی. که به معنی شستن دست های خود را به طور کامل قبل از پوشیدن آن حصول اطمینان از این پوشش بینی و دهان خود را به طور کامل وجود دارد که فضای بین ماسک و پوست خود را و که شما را لمس نمی ماسک یک بار آن را بر روی صورت خود. حتی پس از آن ماسک فقط تا زمانی که آن را مرطوب می شود که می تواند تنها 20 تا 30 دقیقه تنفس به آن لو Guerrier گفت. و باید آن را حذف به درستی توسط بتواند تنها الاستیک ماسک و سپس شستن دست های خود را دوباره به طور کامل.

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de