Coronavirus: چگونه ما آماده برای یک بیماری همه گیر?

در مونترال کارشناسان توصیه مردم به سهام تا در داروها ضروری و غیر-غذاهای فاسد شدنی را در مورد آنها به منزوی باقی می ماند برای هفته ها.

دکتر اریک Litvak, پزشکی, ارشد, بیماری های عفونی پیشگیری و کنترل برای مونترال عمومی وزارت بهداشت (CIUSSS) در مونترال در پنج شنبه, فوریه. 26, 2020. دیو Sidaway / Montreal Gazette

با شیوع رمان coronavirus گسترش به بیش از 40 کشور کانادا افسر ارشد پزشکی هشدار داد این هفته کانادایی ها نیاز به آماده شدن برای امکان یک بیماری همه گیر در اینجا در خانه. همانطور که بیشتر مردم آلوده در سطح جهانی کانادا نمی ممکن است قادر به مهار و محدود کردن گسترش ویروس دکتر ترزا تام گفت.

در مونترال کارشناسان توصیه مردم به سهام تا در داروها ضروری و غیر-غذاهای فاسد شدنی را در مورد آنها به منزوی باقی می ماند برای هفته ها.

“من فکر نمی کنم ما در این نقطه است که ما باید وحشت, اما من فکر می کنم آن را مناسب برای پیش بینی آنچه ممکن است اتفاق می افتد و به مطمئن شوید که ما به خوبی آماده شده گفت:” اریک Litvak, پزشکی, ارشد, بیماری های عفونی پیشگیری و کنترل برای مونترال عمومی وزارت بهداشت.

“هنگامی که ما شروع به دیدن موارد بیشتر و بیشتر کشورها از آن می شود سخت تر و سخت تر به اقدامات به رهگیری همه موارد بالقوه و برای جلوگیری از انتقال به سرعت در حال.”

از روز شنبه وجود دارد 30 نفر از افراد تحت بررسی برای COVID-19 در کبک اما هیچ مورد گزارش شده در این استان به روز است. کانادا تا به حال 11 مورد تأیید اغلب خفیف و بدون مرگ و میر.

در حالی که بسیاری از بین المللی موارد باعث شده اند تا مردم سفر از چین محلی پایدار انتقال گزارش شده است که در کشورهایی مانند ایتالیا, ایران, و, کره جنوبی که در آن صدها نفر از مردم آلوده شده اند و بیش از 40 فوت کرده اند. ایتالیا قفل شده 12 جوامع پس از درد و رنج بزرگترین شیوع در اروپا 401 موارد و مرگ و میر 12.

از شنبه بعد از ظهر وجود دارد 81,322 تایید موارد COVID-19 و 2,770 مرگ و میر در سراسر جهان با توجه به مرکز علائم علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز. اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است.

چگونه برای جلوگیری از آلوده شدن

Coronavirus اعتقاد بر این است گسترش از طریق قطرات منتشر شده توسط افراد آلوده هنگامی که آنها سرفه یا عطسه ارسال ریز قطره های حاوی این ویروس از طریق هوا و بر روی هر چیزی که آنها زمین. اگر آنها در تماس با غشاء مخاطی بینی و دست و یا چشم فرد دیگری به طور مستقیم یا از طریق لمس کردن دست که اثری از ویروس این بیماری گسترش می یابد.

برای جلوگیری از انتقال Litvak و دیگر کارشناسان توصیه می کنند:

– نگه داشتن دستان خود را تمیز بشویید و آنها را به طور منظم.

– اجتناب از دست زدن به صورت خود را.

– پوشش دهان خود را هنگام سرفه یا عطسه با دستمال یا آرنج یا بازو. شستن دست های خود را راست و پرتاب کردن بافت بلافاصله.

– اگر شما بیمار دور ماندن از دیگران است.

– حفظ فاصله یک تا دو متر از کسانی که آلوده می شوند.

– یک ماسک مفید است که تنها برای کمک به جلوگیری از آلوده دیگران اگر شما بیمار هستید. این اثر کمی اگر شما سالم هستید.

– انبار کردن داروهای تجویزی در مورد اختلال در عرضه و برای اجتناب از نیاز به خط تا در داروخانه با افراد بیمار اگر شیوع رخ می دهد.

– انبار کردن مواد غذایی فاسد نشدنی موارد در مورد شما باید به در خانه باقی می ماند برای چند هفته.

– ترتیبات را برای مراقبت از اعضای خانواده ، دوستان و افراد مسن که ممکن است نیاز به کمک گرفتن از منابع. افراد مسن و کسانی که دچار ضعف سیستم ایمنی هستند بیشتر در معرض خطر است.

“بهتر است ما در این عادات خوب بیشتر از همه ما می تواند کمک به محدود کردن گسترش بیماری” Litvak گفت.

در محل کار

– کسانی که بیمار باید در خانه بمانند. هر کسی با بیمار و اعضای خانواده باید به اطلاع کارفرمایان خود را.

– کارفرمایان باید تامین امکانات برای شستن دست به طور منظم و دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده برای تمیز کردن مناطق کار می کنند و صفحه کلید.

– کارفرمایان باید اطمینان حاصل شود که کارکنان آموزش دیده برای انجام کارهای ضروری در مورد همکاران خود را قادر به در آمده است. این به ویژه مهم است در مورد محل های کار است که ارائه خدمات ضروری است.

در سیستم مراقبت های بهداشتی

– کمک به شناسایی چهار بیمارستان است که خواهد شد مورد استفاده برای درمان بیماران آلوده که نیاز به بستری خواهد شد. آنها یهودی کلی و سنت-جاستین در مونترال و مرکز بیمارستان de l’université لاوال و کبک قلب و ریه موسسه در شهر کبک.

– آماده سازی در محل به تشخیص موارد به سرعت و جلوگیری از انتقال.

– آماده سازی در محل برای اطمینان از مراقبت های بهداشتی کارگران به خوبی محافظت می شود در همه زمان ها

“در این رویداد از یک بیماری همه گیر, اگر شما شروع به از دست دادن افرادی که می توانند به محافظت از کسانی که بیمار هستند, شما را تا پایان با یک مشکل این است که بسیار دشوار است برای مقابله با” Litvak گفت.

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im