Coronavirus: بی خانمان وضعیت “یک بمب ساعتی” با COVID-19

محتوای مقاله

استوارت Greville تا سرفه خود بدن است که درد و هر چند او ممکن است شما با COVID-19 62 ساله است که در مواجهه با چشم انداز از خواب در خیابان.

Greville مورد آزمایش قرار گرفت برای COVID-19 روز پنج شنبه و پرستار که تجویز دکتر گفت که او تا به حال به خود منزوی تا زمانی که نتایج خود را در دو تا چهار روز. مشکل این است که Greville بی خانمان است.

“تاریخ و زمان آخرین شب من رو به YMCA اما پوست از دندان من” Greville گفت: Montreal Gazette. “من 105 از 107 تخت. من در خانواده سلطنتی ویکتوریا, اما آنها نقل مکان کرد و ما در مرکز شهر به دلیل آن را امن تر است. من به رهبری (به YMCA) در حال حاضر, اما من نمی دانم اگر هنوز هم وجود دارد اتاق.

“و حتی اگر وجود دارد آن است یک ایده خوب برای من بود وجود دارد ؟ من می تواند آلوده به کسی و یا آنها می تواند آلوده به من.”

پس از یک مرد بی خانمان که تست مثبت برای COVID-19 اجازه داده شد تا سرگردان این شهر در حالی که انتظار برای نتایج خود را در آخر هفته گذشته, Quebec وزارت بهداشت قول داد برای اصلاح این مشکل است. آنها وعده داده شده به مشتریان از آبجوسازی ماموریت دسترسی به یک اتاق هتل به طوری که آنها می تواند خود منزوی به عنوان آزمون خود را در حال پردازش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im