Coronavirus بودجه اندک emboldens DC استقلال مبارزه

در آنچه به نظر می رسد مانند یک عمر پیش — فوریه — سی دل. النور هولمز نورتون با حضور چیزهای بی اهمیت شب در محلی شلوغ آبجوسازی جشن خانه نظارت کمیته تصویب لایحه ایجاد منطقه کلمبیا 51 دولت است.

فقط طولانی چند هفته بعد که آبجوسازی فروش آبجو آنلاین تنها برای تحویل و یا وانت. به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس غیر ضروری d. C. کسب و کار را تعطیل مترو در حال اجرا است کاهش می یابد و نه ساکنان منطقه فوت کرده اند که از یکشنبه شب.

اواخر هفته گذشته کنگره با تصویب coronavirus بسته امداد فراهم می کند که میلیون ها نفر کمتر در بودجه به دی سی از کشورهای چرا که این منطقه شد گروه بندی می شوند با سرزمین های فدرال به جای متحده است.

“این است که چرا شما دیده ام من در فشار بسیار سخت برای استقلال منطقه کلمبیا” هولمز نورتون گفت: CQ و غیاب در یک مصاحبه تصویری پنج شنبه.

“شنیدن من قصد دارم به آن را ثابت در کنار بیل و ذهن شما وجود دارد در حال رفتن به یک بعدی coronavirus لایحه” هولمز نورتون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>