Coronavirus ایجاد بودجه بمب زمان برای مدارس عمومی

در حال حاضر بسیاری از مدارس در دست خود را کامل بسته شدن ساختمان های در حال حرکت در کلاس های آنلاین و بدانند که چگونه به ارائه وعده های غذایی و برنامه های درسی از راه دور. بسیاری از مناطق دیده نمی شود فوری اقتصادی از بودجه تمایل به قفل شده است و در ماه ژوئن. به عنوان رکود اقتصادی در مجموعه و درآمد دولت کاهش, اما, مقامات مدرسه نگرانی آنها می تواند شیب کاهش در سال به آمده است.

فدرال دلار را تا کوچک اما بسیار مهم بخشی از بسیاری از بودجه های منطقه. در حال حاضر مدارس ممکن است در هیچ جای دیگری به نوبه خود به عنوان بودجه دولت کوچک است. اخیر بسته محرک اقتصادی کمک خواهد کرد اما برخی از کارشناسان می گویند مدارس دولتی بیشتر نیاز فدرال کمک در ماه های آینده.

بلندی مشکلات مالی برای مدارس عمومی ممکن است تحت تاثیر قرار 2020 انتخابات فصل نیز هست. یک اقتصاد بد است هرگز خوب برای امتیازهای و بحران کنونی می تواند به معنای عمیق کاهش به آموزش و پرورش و اساسی دیگر خدمات عمومی در میدان نبرد متحده است. نوادا و تگزاس و فلوریدا هستند فقط سه نمونه از کلید متحده که در آن مدارس تکیه به شدت در معرض فروش درآمد مالیاتی.

در پایان روز بسیاری از مسئولان مدرسه می گویند که آنها نمی دانم چه به انتظار. تصمیم گیری در مورد استخدام, سرمایه بهبود و بیشتر است که به نظر می رسید روشن چند هفته پیش در حال حاضر در برزخ است.

“ما احساس می کنیم خیلی خوب می آیند ژوئن. سوال این است که چه اتفاقی می افتد آمده جولای و حرکت رو به جلو” گفت: Marvin Dereef رئیس امور مالی برای Fulton County Georgia, منطقه مدرسه. “بزرگترین دشمن ما وقتی که می آید به ساخت بودجه ناامنی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im