Coronavirus می تواند پایمال کردن کمک های حقوقی برای امریکا ضعیف

در حال حاضر دولت گروه در حال پیدا کردن راه هایی برای از راه دور کمک به مشتریان بسیاری از آنها لازم نیست که دسترسی به کامپیوتر و یا اینترنت با نیازهای فوری مانند اخذ بیمه بیکاری و یا مراقبت های بهداشتی و یا باز کردن برخی از ویژه حمایت های مالی که شرکت ها باید در جای خود قرار داده و در پی COVID-19.

که عملیاتی تغییر “تاثیر بسیار زیادی در چگونه ما کار انجام می شود و نحوه تعامل ما با مشتریان ما گفت:” کالین Cotter مدیر اجرایی قانونی کمک های جامعه از کلیولند جایی که فرماندار دستور داده است تا دولت به پناهگاه در محل.

این گروه معمولا بستگی به جامعه و کمک به پیدا کردن مشتریان که ممکن است می دانم که آنها می تواند دریافت نمایندگی. و حتی اگر رکود بزرگ در سال 2008 به چالش گروه مالی آنها هنوز هم تا به حال این کار و توانایی برای دیدار با مشتریان به صورت چهره به چهره در دفتر و یا در جامعه.

“قادر به نشستن با یک مشتری که در حال حاضر تاکید کرد چرا که آنها در حال از دست دادن چیزی واقعا مهم آنها در حال از دست دادن سرپناه و یا ایمنی یا امنیت اقتصادی, به طوری که آنها در حال حاضر در بحران” Cotter گفت. “و سپس لایه در بالا از آن بحران است که همه ما در حال رفتن را از طریق استرس از این بیماری همه گیر. وجود دارد هیچ چیز مانند این است.”

در لوئیزیانا Tuggle گفت: وجود دارد بسیاری از زندگی از دست رفته در طوفان کاترینا اما مردم آن را نمی دانند آینده شد. این بار مردم در حال نشستن در اتاق نشیمن خود را به فکر کردن در مورد ایجاد بخواهد — یک سند است که به طور معمول نیاز به یک امضای دفتر اسناد رسمی و دو شاهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>