Coronavirus موارد سریع DOJ به نزدیک تر مهاجرت دادگاه

وزارت دادگستری بسته دو دادگاه مهاجرت پس از اعلام روز شنبه که کسی در هر سیستم دادگاه تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus اما بیش از سه ده دیگر مهاجرت دادگاه باز مانده در سراسر کشور با وجود تماس های گسترده خود را برای بسته شدن.

گروه اجرایی برای بررسی مهاجرت که نظارت دادگاه مهاجرت سیستم در ابتدا گفت: آن را به حال تعطیل یک دادگاه مهاجرت در شهر نیویورک به دلیل “یک فرد با یک مورد تایید شده از coronavirus در EOIR فضا است.” آژانس بسته به شهر دیگر مهاجرت دو دادگاه در اوایل این ماه.

در یک صدای جیر جیر جمعه اشاره شد تمام نیویورک مربوط براده به نزدیک ترین دادگاه مهاجرت در الیزابت, N. J., اما چند ساعت بعد EOIR دوباره در زمان به توییتر اعلام کرد که دادگاه بود که تعطیل ،

“با توجه به یک گزارش از حضور فردی با تست-تایید coronavirus تشخيص الیزابت مهاجرت دادگاه بسته خواهد شد برای بقیه روز” آژانس گفت.

آخرین تعطیلی بخشی از اقدامات اخیر برای جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. EOIR به حالت تعلیق در جلسات از همه nondetained افراد حداقل تا مارس 10. آن نیز بسته شده است مجموع 12 مهاجرت دیگر دادگاه. در علاوه بر این به نیویورک دیگران در آتلانتا; شارلوت, N. C.; هوستون; Louisville, Ky.; Memphis, Tenn.; نیوجرسی; و لس آنجلس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de