Coronavirus به ارمغان می آورد بهترین ها و بدترین ها در رسانه ها

X

داستان جریان

مقالات اخیر

Coronavirus بحران را لحظه ای برای رسانه های آمریکایی.

با توجه به چهار گالوپ نظرسنجی در coronavirus پاسخ به “بیمارستان دارای بهترین, اخبار رسانه های بدترین.” این نظرسنجی نشان می دهد که 44 درصد از مردم می گوید رسانه ها انجام شده است “یک کار خوب است.” این بالا با توجه به نحوه مطبوعات فارس در زمان عادی اما بیایید صادق باشید: آن را نمی تواند آرامش را به سپاه مطبوعات است که همواره خصمانه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که آن را در رتبه 16 امتیاز پایین تر از تصویب خود رئیس جمهور دست زدن به بحران است.

قابل پیش بینی برخی از رسانه ها بدترین گرایش مانند کوته نگرانی در مورد صحت سیاسی و سیاست انتخاباتی اغلب پوشش تعریف شده از یک بحران بهداشت عمومی. در همان زمان بسیاری از رسانه های خبری در حال پیدا کردن صدای خود و تجمع در اطراف پوشش است که وحدت بخش و آموزنده است. آن را شرم آور خواهد بود اگر اشتباهات و قابل پیش بینی تعصب غرق بسیاری از هژیر, حتی, قهرمان, تلاش رسانه های.

اولین بازآموزی سریع در چگونه رسانه ها botched اولیه پوشش: در Jan. 23 مقامات در پکن مهر و موم کردن ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر در چین کشور حاوی ویروس است. بسیاری از رسانه ها در پاسخ به تطهیر این منادی مرگبار تهدید جهانی آمده است. “نگران نباشید در مورد coronavirus” BuzzFeed نوشت: در ژانویه. 29. نگرانی در مورد آنفولانزا.” در Jan. 31 – همان روز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل ممنوعیت بازدید کننده های دریافتی از چین – “مبین” سایت خبری Vox گفتن بود خوانندگان, “این است برای رفتن به یک همه گیر مرگبار? هیچ.” در فوریه. 1 واشنگتن پست زد یک مقاله با عنوان “دریافت یک grippe امریکا. آنفولانزا یک تهدید بسیار بزرگتر از coronavirus در حال حاضر است.” در موش خرمای کوهی امریکا روز, پست, گفته, “گذشته شیوع اثبات مبارزه با کروناویروس با ممنوعیت سفر یک اشتباه است.”

توسط Feb. 3 چین در حال گسترش قرنطینه به 50 میلیون نفر و تحمیل ممنوعیت سفر در 16 شهر. در حال حاضر واشنگتن پست بود و نگران, اما در مورد دولت پاسخ نمی ویروس نوشتن یک انتقادی با تیتر “چرا ما باید با احتیاط از تهاجمی دولت در پاسخ به کوروناویروس.” شکایت بود که اقدامات خشن “قربانی در حال حاضر جمعیت به حاشیه رانده شده” و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوعیت سفر در غیر شهروندان که از چین “علائم قابل توجه و بالقوه معکوس تنش در ایالات متحده در پاسخ به کروناویروس بحران است.”

در فوریه. 7, The Daily Beast, بود, گفته, “Coronavirus با صفر آمریکایی مرگ و میر مسلط عناوین در حالی که آنفولانزا است که تهدید واقعی است.” در اواخر مارس 4, سی ان ان اندرسون کوپر بود گفتن بینندگان “بنابراین اگر شما freaked در همه چیز در مورد coronavirus شما باید بیشتر نگران آنفولانزا.” (رسانه ها آمده است دایره کامل در مقایسه به آنفلوآنزای فصلی – روز سه شنبه واشنگتن پست بود فرسایش, “مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره درصدد coronavirus با مقایسه آن را به آنفولانزای فصلی.” رسانه ای, heal thyself!)

با نگاهی به گذشته, آن را سخت به انکار رسانه های جریان اصلی اولیه کمرنگ جلوه دادن تهدید بسیار اشتباه بود و یا که آن را تا حدودی ناشی از kneejerk نفرت و بیزاری به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوعیت سفر – که با نگاهی به گذشته به نظر می رسد مانند یک prescient حرکت می کند.

خبر خوب برای رسانه ها حداقل این است که به عنوان تهدید تبدیل شده است جدی تر عناصر رسانه ای در حال افزایش است به این مناسبت است. که با انگیزه های سیاسی contrarianism است راه دادن به این نوع از تجزیه و تحلیل جدی و در عمق گزارش لحظه ای خواسته.

چند هفته پیش Zeynep Tufekci نسبتا مبهم ترکیه علمی – اما استاد علم اطلاعات و دانش شناسی در دانشگاه کارولینای شمالی به عنوان یکی از مهمترین و روشنگری تحلیلگران از شکست که منجر به در خواب راه رفتن به بحران کنونی است. او آتلانتیک مقاله “نبود فقط تهمت که اشتباه کردم” به نظر می رسد در چگونه یک طیف گسترده ای از موسسات آمریکایی شکست خورد و چگونه ما کم عمق ایده در مورد “علم” آن را سخت را برای جامعه به درک خطر است.

“ما تا به حال زمان برای آماده شدن برای این بیماری همه گیر در دولت محلی و خانگی در سطح, حتی اگر دولت به شدت عقب مانده اما ما حیف و میل آن به دلیل گسترده asystemic تفکر: عدم توانایی به فکر می کنم در مورد سیستم های پیچیده و دینامیک” Tufekci می نویسد. “ما با شک و تردید عمل به دلیل شکست ما در نظر گرفتن خطر در آن زمینه به ویژه هنگامی که با همراه خطر — زمانی که چند چیز می تواند به اشتباه با هم.” در علاوه بر این به اقیانوس اطلس مقاله Tufekci نیز ضروری نیویورک تایمز op-ed در چگونه مقامات آمریکایی عنوان ارزش شهروندان با پوشیدن ماسک برای مهار شیوع بیماری حتی اگر آن را به نظر می رسد برای کمک به است و اجباری در پر جمعیت کشورهای آسیایی است.

همچنین در این اطلس درک تامپسون به اجرای دو قطعه در چگونه دانمارک در پاسخ به coronavirus بحران با تلاش برای “توقف” اقتصاد و “پرداخت 75 درصد از کارکنان خود حقوق و دستمزد برای جلوگیری از اخراج های دسته جمعی.” هر دو قطعه در حال refreshingly رایگان ایدئولوژیک نمی تونم که آلوده به خیلی از ما گفتمان سیاسی.

گذشته از تحلیل گران و خبرنگاران نیز افزایش بازی خود را – Bloomberg Businessweek منتشر عمیق شیرجه رفتن به چگونه 3M دو برابر تولید N95 ماسک تقریبا یک شبه. معلوم محترم شرکت مینه سوتا است که استفاده موضعی زنجیره تامین شده است و در حال آماده شدن برای یک لحظه مانند این از آنجا که بحران سارس در سال 2002. این یک داستان است که بازگرداندن ایمان در شرکت های بزرگ امریکا است.

نیویورک تایمز’ گزارش در خطوط مقدم پزشکی تیم های واکنش در نیویورک نیز قابل ملاحظه است. در خصوص “13 مرگ و میر در یک روز: یک آخرالزمانی’ Coronavirus موج در یک N. Y. C. بیمارستان” است پولیتزر شایسته و تصویری زمان تولید به همراه داستان کشش شما به بحران در راه است که دلخراش. به همین ترتیب کسی در واشنگتن پست به حال این ایده بسیار خوبی برای اجازه دهید نیویورک دکتر ER نوشتن یک دفتر خاطرات از آنچه در طول روز خود را به نظر می رسد. و ProPublica تولید اخلال در صورت لزوم, داستان در مورد یک درمانگر تنفسی در توصیف وحشتناک پزشکی جزئیات چگونه coronavirus جان مردم.

کوچکتر نشریات نیز افزایش یافته است به این مناسبت است. یکی از مشکلات با کروناویروس پوشش است که عمده رسانه ها شده اند به اندازه کافی شک و تردید از دولت چین برای چند دهه. ملی بررسی از سوی دیگر شده است هشدار در مورد کمونیست تهدید برای 65 سال پس از آن جای تعجب نیست که کارکنان بر روی توپ در اینجا – NR را جیم Geraghty وارد شده “جامع گاهشمار چین COVID-19 نهفته است” و از آن بدتر است.

جدید آتلانتیس یک undeservedly مبهم مجله اختصاص داده شده به کاوش در تقاطع علم و فرهنگ منتشر کرده است چندین clearheaded تصویر تجزیه و تحلیل خطر و نحوه پاسخ – شما ممکن است می خواهم به نشانه صفحه اصلی آن در حال حاضر.

در نهایت شبکه خبر در خصوص بوده است تلاش برای بلند کردن همه ارواح در زمانی که همه اعصاب ساییده شده. این شبکه خبری ABC’ گزارش یک COVID-19 بیمار در کلینیک کلیولند که جان سالم به در برد 10 روز در ICU تنها به نوار قلبی توجه داشته باشید ضمن تشکر از کسانی که تحت درمان او را در پنجره خود را در اتاق بیمارستان مؤثر است ، یک CBS News,’ داستان در رانندگان کامیون و فروشگاه خواروبار کارگران مشغول به کار در سراسر ساعت به تحویل مواد غذایی ضروری و منابع مطمئن است برای الهام بخشیدن اضافی قدردانی است. و داستان های دیگر به سادگی فقط یک خوش آمدید, حواس پرتی. ان بی سی نمونه از چگونه بزنید دیوانه کارگران goofing کردن طول نا ویدئو کنفرانس جلسات همه آنها مجبور شده اند به مقدار زیادی سرگرم کننده است.

رسانه ها ساخته اند, و همچنان به, اشتباه پوشش این بحران است. اما این نیز مهم است به یاد داشته باشید رسانه های یکپارچه به قضاوت جمعی. این بحران نیز یک یادآوری است که داشتن اعتماد و قابل اعتماد – و بله, گاهی اوقات, نشاط بخشی — اطلاعات در یک ماده از بقا و هنگامی که ما از طریق این اجازه دهید فراموش نکنید برای تشکر از کسانی که در مطبوعات که تحویل داده زمانی که ما نیاز به آنها بیشتر است.

علامت همینگوی نویسنده در اسکندریه ، شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @heminator.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de