جدید COVID-19 تست مرکز افتتاح شد Beaconsfield. انتصاب تنها.

غرب نشینان دیگر باید برای صعود به یک ماشین و درایو یک فاصله قابل توجهی برای غربالگری برای COVID-19.

جدید COVID-19 غربالگری درمانگاه افتتاح شد Beaconsfield. اما توجه داشته باشید. شما نمی توانید فقط در راه رفتن و دریافت خدمت.

“شما باید از قبل تماس بگیرید و یک وقت ملاقات و یا شما خواهد شد دور” دکتر Willine Rozefort گفت. Rozefort دستیار مدیر خدمات حرفه ای برای غرب جزیره اقتدار بهداشت CIUSSS de l’Ouest-de-l’Île-de-مونترآل است که مسئول برای افتتاح مرکز.

داده می شود یک قرار ملاقات شما باید برگزاری نمایشگاه خفيف علائم COVID-19. علائم می تواند شامل آبریزش بینی و گلو درد و سرفه و تب و اشکال در تنفس.

به یک وقت ملاقات تماس 1-877-644-4545. Rozefort گفت: این خط می تواند مشغول است و صبر و شکیبایی مورد نیاز خواهد بود.

به مرکز آزمون واقع در Batshaw جوانان و خانواده مرکز Beaconsfield دانشگاه علم Ave. ارتقاء عمده به پردیس امکانات هنوز برای تکمیل و افتتاح آن تاریخ نامشخص باقی مانده است که به معنای CIUSSS به حال دسترسی به قابل ملاحظه محل در داخل خاک خود است.

دوزبانه درمانگاه باز است و روزانه از ساعت 8 صبح تا 8 بعد از ظهر و می تواند حدود 300 تست با نتایج موجود در عرض 24 تا 48 ساعت. Rozefort گفت: دوره انتظار احتمالا می تواند کوتاه شدن در حال حرکت رو به جلو است. درمانگاه مکمل خدمات ارائه شده به افرادی که تلقی نمی بحرانی به اندازه کافی در بیمارستان بستری شود.

Rozefort گفت که او تا به حال هیچ اطلاعاتی در این مرحله در مورد دیگر COVID-19 مرکز آزمون باز کردن در CIUSSS de l’Ouest-de-l’Île-de-مونترآل خاک. او گفت: سازمان بهداشت شرح زیر است دولت و بخشنامه ها که وضعیت “می تواند به سرعت تغییر.”

“پیام من می خواهم به ارسال است که مردم یک مسئولیت جمعی” Rozefort گفت. “آنها باید دست خود را بشویید و خودداری از مجامع عمومی. شستن دست های خود را بیشتر از حد معمول است. به عنوان من می خواهم به می گویند, ‘بیشتر و بیشتر و بیشتر.'”


انتصاب اجباری COVID-19 مرکز غربالگری است که با هدف خدمت به غرب نشینان راه اندازی شده است در Beaconsfield.

آلن McInnis / Montreal Gazette

امکانات بهداشتی جمع تحت گسترده CIUSSS de l’Ouest-de-l’Île-de-مونترآل چتر شامل Lakeshore بیمارستان عمومی; غرب جزیره بهداشت و خدمات اجتماعی مرکز; Dorval-Lachine-LaSalle بهداشت و خدمات اجتماعی مرکز; داگلاس سلامت روان دانشگاه موسسه; Batshaw جوانان و خانواده و مراکز Ste. آن بیمارستان است.

kgreenaway@postmedia.com

مرتبط

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به با که ما باید Montreal Gazette خبرنگار اندی ریگا اختصاص دادن وقت خود را برای سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال به روز رسانی های زنده در اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im