کروناویروس و چین را شکست بسیاری

X

داستان جریان

مقالات اخیر

در حالی که coronavirus مصرف سرفصل هنگامی که ما در نظر بگیرید که چگونه چین رهبر به کار گرفته بحران, ما می توانید ببینید بزرگتر الگوی رفتاری که نشان می دهد یک الگوی سازگار شکست, آیا در مذاکرات تجاری, کاهش رشد اقتصادی حتی قبل از COVID-19 شیوع این توجه جهانی بر محور اسلام “re-اردوگاه آموزش و پرورش” در سین کیانگ به سرکوب دموکراسی در هنگ کنگ و نقض آن پیمان تعهدات انگلستان 2019 شد یک سال از عمده شکست برای Xi را CCP.

در نتیجه این تجمعی شکست است که Xi رهبری است maladroit برای حزب کمونیست چین و بیش از حد بی پروا برای چین و جهان است. در حالی که این شکست بازتاب ضعیف در یازدهم را قانون سقط جنین را دو عواقب چین در رابطه با بقیه جهان است.

اولین شکست در حال رفتن به از خط خارج تصویر شی جین پینگ چین به دنبال انتقال به مردم چین و جهان است. CCP تحت یازدهم راه اندازی کرده است یک ایدئولوژیک حمله به بقیه جهان از طریق “رویای چین” استراتژیک روایت است. این است یازدهم را تلاش برای حرکت چین به سمت اعتماد به نفس و تا حد زیادی موقعیت بالا دیده می شود در یازدهم اظهارات در “چین رویا” به خصوص آن تاکید بر “بزرگ جوانسازی چینی ملت” و توسعه “سوسیالیسم با ویژگی های چینی.” هسته یازدهم پیام این باور است که مدل چینی از حکومت جهانی نسبت به وضعیت موجود ایجاد شده توسط غرب به ویژه انگلیس و آمریکایی در پایان جنگ جهانی دوم و پیامدهای آن. یازدهم پیشنهاد کرد که چین تنها کشوری است که می تواند طلیعه چیزی بودن در این نظم نوین جهانی است. “جوان سازی” به معنی بازگشت به وضعیت موجود حول و حوشاست که آن را معقول و منطقی به گمان چینی است ، با توجه به یازدهم این “عصر جدید” که “رویای چین” توصیف مشخص می شود “حکمت چینی و چینی به روش حل مشکلات مردم است.”

او در بسط “چین رویا” Xi اغلب صحبت از نیاز به “با در نظر گرفتن مسیر خود ما” که به معنی شکستن با جهان غرب نظم و موضع ایالات متحده در سیاست بین المللی. در واقع این یک تلاش مداوم برای بازگرداندن چین شکوه گذشته زمانی که آن را به نیروی غالب در جهان است. یازدهم ایجاد کرده است این بنیاد برای چین را تصاحب جهانی نظم اقتصادی. رویکرد خود را ترکیبی از جدید روایات (“رویای چین”) سیاست موسسات (مانند سرمایه گذاری زیرساخت های آسیایی, بانک AIIB) و پروژه های عظیم (به عنوان مثال ، کمربند و جاده ابتکار BRI) با هدف مرکزی از reconstituting لیبرال جهان نظم جدید جهانی حکومت, ایده های, مفاهیم و نهادهایی که ماسک چین قدرت و جاه طلبی هژمونیک.

این “رویای چین” شعارهای شده است تکمیل شده توسط “سرنوشت مشترک بشریت” استراتژیک روایت است. این قابل درک است البته حداقل در پکن چین که به طور طبیعی منجر اجرای این سرنوشت به عنوان تعریف هیچ دولت دیگر می تواند. استراتژیک روایت نمی تواند جلوگیری از موازنه در برابر چین البته همانطور که ناشی از رشد شگرف از قابلیت های آن و آن كه ایدئولوژی و بزرگ استراتژیک جاه طلبی. اما CDM استراتژیک روایت چین اجازه می دهد تا برخی از پنهان کاری برای پیشبرد منافع خود تحت پوشش آن نوع دوستانه رهبری برای ایجاد یک دنیای شاد آمده است.

این روایات دروغ در خرابه در حال حاضر با توجه به misrule. این رشته از شکست است که هیچ حادثه است اما نه ناشی از نقص ذاتی از یک حزب حکومت و یازدهم را به اشتباه به عنوان رئیس CCP. هر گونه تظاهر است که چین دارای نسبت supplanting جهانی نظم مشروع تبخیر شده به این حوادث نشان می دهد ماهیت واقعی رژیم و یازدهم را megalomaniacal قانون است. چین ممکن است در واقع جایگزین غربی اما اگر غیر از این بود بیا به تصویب جایگزینی غربی منظور خواهد شد نامشروع و علامت بازگشت به atavistic ایده ها و اصول سیاسی است.

این باز می شود یک فرصت برای ایالات متحده به توضیح به جهان هزینه یازدهم را misrule. این seriatim شکست آشکار عمیق نقص Xi حکومت. علاوه بر این, آنها ارائه فرصت دیگری برای جلب تضاد بین آمریکا و چین در مورد تفاوت های سیاسی خود را به اصول احترام به آزادی ها و حقوق آنها چگونه حکومت عواقب ناشی از حکومت خود و چشم انداز هر کدام از آینده سیاست های بین المللی. در عرصه سیاست بین المللی عواقب ناشی از COVID-19 باید به شدت منفی برای چین آرمان و دیپلماسی به عنوان جهان مجبور است برای پرداختن به این نتیجه یازدهم را misrule. جهان حسابداری اندازه گیری می شود در مرگ و میر و بیماری از شهروندان خود و آسیب به اقتصاد جهانی است.

اساسا این بیماری همه گیر است که تنها در یک لیست از وحشت که چین تحمیل شده بر خود و جهان که به نوبه خود باید کنار اسطوره “رویای چین” و “چین مدل.” این “رویای چین” و “چین مدل” بودند که در خیال واهی از کارآمد CCP خوبی برای رسیدگی به هر مشکل و در نظر گرفته شده بود به نشان می دهد در مقایسه با غرب چین فراز و برتری بر غربی در قانون اساسی دموکراسی است. جهان نیاز به یادآوری است که چین اصول سیاسی هستند به عنوان کشنده به عنوان همه گیر خود را misrule مجاز است.


برادلی A. Thayer است استاد علوم سیاسی در دانشگاه تگزاس در سن آنتونیو و همکاری نویسنده چگونه چین می بیند جهان: هان بود و توازن قدرت در سیاست بین المللی. Lianchao هان است معاون رئیس جمهور از شهروند قدرت طرح برای چین. پس از قتل عام میدان تیان آن من در سال 1989 دکتر هان یکی از بنیانگذاران مستقل فدراسیون از دانش آموزان چینی و دانشمندان. او در آمریکا به مدت 12 سال به عنوان وکیل قانونی و سیاست های مدیر برای سه سناتور. @thayerhan1.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de