مسافر پرواز از پاریس به مونترال ترودو فرودگاه در فوریه. 25 قبل از مصرف یک اتصال پرواز به تورنتو با توجه به داخلی یادداشت به دست آمده توسط Montreal Gazette.

Air Transat می گوید: یک مسافر که با هواپیما به کانادا از فرانسه هفته گذشته آزمایش مثبت برای رمان coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19.

بهداشت عمومی انتاریو اطلاع هواپیمایی در ظهر یکشنبه با توجه به داخلی یادداشت مورخ دوشنبه و امضا شده توسط رئیس اجرایی Jean-François لمی. مسافر پرواز از فرودگاه شارل دوگل در پاریس به مونترال ترودو فرودگاه در فوریه. 25 قبل از مصرف یک اتصال پرواز به تورنتو پیرسون لمی گفت: در این یادداشت که به دست آمده Montreal Gazette و تایید شده توسط Air Transat شرکت مادر.

پس از اعلام Air Transat خواسته خدمه پرواز که کار کرده بود این دو را تحت تاثیر قرار پروازها به باقی می ماند در قرنطینه خانه های خود را برای 14 روز. این شرکت همچنین به اطلاع خلبانان و مکانیک که مشغول به کار در پرواز “و توصیه می شود که آنها با پرداخت توجه دقیق به سلامت خود را به ظاهر از هر گونه علائم” با توجه به نامه.

ایمنی و سلامت کمیته نیز توصیه می شود و یک جلسه با آنها برنامه ریزی شده است برای سه شنبه لمی گفت: در این یادداشت.

مسافران این دو پرواز که نشسته بودند در نزدیکی حامل ویروس “خواهد بود به سرعت توصیه محلی بهداشت عمومی سازمان” لمی نیز گفت.

این داستان به روز خواهد شد

ftomesco@postmedia.com

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de