Corbella: قدردانی به كانون دیر


محتوای مقاله در ادامه

“این بحران باعث شده است همکاری گفت:” نش.

“هر کس دیگری به راه انداختن یک جنگ علیه COVID و راه آنها می تواند کمک به ماندن در خانه در حالی که کامیونداران وجود دارد ساخت مطمئن شوید که آنها در حال نگه داشتن قفسه کامل و زنجیره تامین در حال حرکت و تحویل محصولات” اضافه شده نش.

بهائی Albasha که با این نسخهها کار برای Kapla حمل و نقل در خارج از ایر, Ont., است خوردن یکی از آن رایگان صعود ناهار از Continental Tire, پس از باران در پرواز J — که او گفت: در حال ضد عفونی توسط کارکنان عضو در توقف کامیون پس از هر فرد وزند.

Haha Albasha with Kabila Transport Inc. poses for a photo at the Flying J Travel Centre in SE Calgary. Wednesday, April 8, 2020. Brendan Miller/Postmedia
هاها Albasha با Kabila حمل و نقل, Inc. شمار به صورت یک عکس در پرواز J سفر مرکز SE کلگری. چهار شنبه, آوریل 8 سال 2020 است. برندان میلر/Postmedia /برندان میلر/Postmedia

او شده است در سراسر شمال امریکا در 10 روز گذشته شروع کردن از انتاریو رانندگی پشم شیشه آبی قطب به کالیفرنیا چیدن مواد ساخت و ساز از, از همه جا, تاج, کالیفرنیا., به ادمونتون. سپس آن را به فورت مک کی که در آن او را برداشت ماشین آلات معدن برای, Winnemucca, Nev. او را برداشت تا لوله برای ساسکاتون و سپس در کلگری او رانندگی یک بار از مواد کف سازی اطلاعات عمومی به کلرادو قبل از او می شود به رفتن به خانه و دیدن همسر و چهار فرزند.

“در یکی از راه های آن را سخت تر وجود دارد چون خیلی تعطیل است اما از راه های دیگر افرادی هستند که بیشتر با ادب,” او گفت:.

نش می گوید او امیدوار است که عشق به طول می انجامد و مردم آگاه از اهمیت کامیونداران هنگامی که این بیماری همه گیر است.

“اگر مردم به یاد داشته باشید که اگر آنها آن را خریداری یک کامیون به ارمغان آورد و پس از آن شاید این قدردانی را ادامه خواهد داد.”

Licia Corbella است Postmedia مقاله نویس در کلگری. [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im