Corbella: کریستی Blatchford بود که مناقصه به عنوان او سخت بود

کریستی قلب به عنوان بزرگ به عنوان او سرسختی استعداد و سخاوت — همه از آن عظیم الجثه بودند.

روزنامه نگار و مقاله نویس کریستی Blatchford, عکس های خارج از انتاریو دیوان عدالت در تورنتو در سپتامبر. 22, 2017. کانادا پرس/کالین Perkel

اولین کلمات من همیشه ادا به کریستی Blatchford راه بازگشت در سال 1989 در تورنتو خورشید newsroom شد (embarrassingly): “اوه, عجب! شما کریستی Blatchford!”

Blatch که من بعد آمد به او تماس بگیرید متوقف شد و در اواسط گام رو به من کرد و گفت: “چرا بله من هستم. شما که هستید؟”

من شروع به روان مورد من چقدر او را دوست داشت کار او چگونه بود و اولین چیزی که من به عنوان خوانده شده در هر مقاله در هر روز است. من سردرپیش و شروع به پیچ و تاب خوردن. من متوجه شدم من از آمدن در سراسر به عنوان star-struck, ساده لوح و بسیار غیر حرفه ای است. کریستی ارائه شده تا یکی از لبخند کج و سپس در چیزی که من تقویت اعتماد به نفس شکننده, او گفت:, “اوه, بله, من متوجه شده ام شما byline. من دوست دارم کار خود را بیش از حد.”

همه ما در این لوده کار, سرگرم کننده دوست newsroom — این که آیا 12 سال جوانتر از کریستی مثل من یا دهه قدیمی تر از او تحسین و اساس حقیقتا مورد مطالعه کریستی کار در تلاش برای تقلید از او. همه ما سقوط کرد.

کریستی بود و روزانه باید به عنوان خوانده شده در یک روزنامه که به فروش می رسد به عنوان بسیاری از 500 ، 000 نسخه در روز بود و chock-a-block باید خواند از دو هفته و یا هفته انواع مختلفی از جمله جورج جوناس, باربارا Amiel, Allan Kk پیتر Worthington, Lubor Zink, اریک مارگولیس داگ فیشر و لیست و در رفت.

اما کریستی بود که درخشان ترین ستاره در کهکشان خیره کننده و ادامه داد: به فروغ داغترین در کانادا روزنامه نگاری جهان. صبح روز چهارشنبه کریستی در بیمارستان درگذشت از سرطان ریه است. او فقط 68.

کسانی از ما که به طور منظم به عنوان خوانده شده روزنامه ها لازم نیست گفته شود چگونه خاص او بود. ما به رسمیت شناخته شده آن در هر زمان ما را بلعیدم او gorgeously گردد بدون ترس پررنگ نمونه ستون. به عنوان Adrian Humphreys ملی پست تا توانایی نوشت: “او یکی از کانادا برجسته ترین نویسندگان بوده است یک شرکت پیشرو نگار در هر یک از تورنتو روزنامه های پیشگامی زنان در ورزش, گزارش, برنده جایزه جنگ خبرنگار و مقاله نویس مشهور برای او آزار دهنده ترکیبی از سختی و حساسیت.”


Postmedia اخبار ملی نویس کریستی Blatchford شمار برای یک پرتره در تورنتو خانه Wedneday بعد از ظهر ژوئن 1, 2011.

هارون Lynett / ملی پست

سختی و حساسیت بود که کریستی. او نوشت: با شجاعت از اعتقادات و حاضر به از ترس دولا شدن به توییتر و اوباش قلدری و یا مد روز نظرات خود را از روز است. او مشهور است. آن را به سمت نرمتر از کریستی است که کمتر شناخته شده است.

در حالی که من بسیاری از حکایات که در معرض حساسیت وجود دارد یک زن و شوهر که ایستادگی کردن برای من. در تابستان سال 1991 سه ساله Kayla Klaudusz رفت از دست رفته از حصار حیاط خلوت از سه طبقه walkup که در آن آپارتمان زندگی در غرب تورنتو است. به مدت سه هفته تا Kayla را مورد تجاوز قرار بدن کوچک داشت در دریاچه انتاریو — کریستی نوشت: روزانه ستون مورد round-the-clock جستجو برای saucer-eyed کودک بود و من اغلب اختصاص داده شده برای ارسال اخبار.

معمولا Kayla را پریشان جوان, مادر,,, Keri لی Deon را ظاهر را قبل از رسانه ازدحام در خیابان. یک روز او نبود. کریستی و من جرأت به درب آپارتمان به درخواست او در مورد منحصر به فرد بیت از اطلاعات ما آموخته بود اما قبل از ما زدم ما شنیده ندبه از درون خانواده آپارتمان است که به من ثابت شده برای این روز است. آن گریه که آمد از عمق Keri لی روح. هیچ راه دیگری برای توصیف آن است. کریستی و من سقوط به زمین در خارج از درب و تلخی گریستم و بی سر و صدا با کریستی punctuating غمگین صدا با زمزمه ناسزاهای.

پس از گریه در آپارتمان را متوقف کریستی منتظر چند دقیقه و پس از آن در زدم. من ایستاده بود به خوبی خود را از برگزاری نفس من. یک پف چشم Keri لی به درب آمد. کریستی گفت: هیچ چیز. او فقط برداشت Keri لی و در آغوش او. آن دو با هم گریستم برای حداقل پنج دقیقه در حالی که من ایستاده بود bawling پایین سوزان هال.

او نمی پرسند Keri لی سوال ما آمده بود و برای او نوشت: هرگز در مورد آنچه که ما شنیده طریق درب. آنچه که رخ داد من در آن روز بود که کریستی در زمان خطر و زمان برای رسیدن به یک شکل مرکزی در یک داستان خبری نیست به اینسو انسو جمع کردن چیزی برای او ستون اما به سادگی به ارائه راحتی به انسان به نوع.

اوایل سال آینده کریستی برنده ادوارد Dunlop جایزه برای او ستون نوشتن در تجاوز و قتل از کمی Kayla. من برنده یکی که در همان سال برای 12 صفحه از ویژگی های من نوشت: در ناپدید شدن جنگل های بارانی آمازون. علاوه بر یک پلاک و یک $1,000 چک هر کدام برنده نیز دریافت $2,500 سفر کوپن. کریستی داد و هر دو به Keri لی. او نمی تبلیغ او سخاوت اما در boozy پس از اسراف در مراسم جوایز, وقتی من از او پرسیدم که در آن او ممکن است در سفر با او سپس شوهر دیوید او به من گفت که او در حال حاضر دستور داده است که او پولی جوایز سمت Keri لی.

مرتبط

کریستی قلب به عنوان بزرگ به عنوان او سرسختی استعداد و سخاوت — همه از آن عظیم الجثه بودند.

خوانندگان به طور منظم از کریستی ستون می دانم که یک تکه بزرگ از قلب این سایت متعلق به حیوانات به خصوص سگ.

مهم نیست که چقدر با عجله چقدر شلوغ کریستی هرگز گذشت تا این فرصت را به پت سگ. در المپیک تابستانی 2004 در آتن کریستی بود که در بهشت وجود دارد صدها نفر از خیابان سگ ها در این شهر باستانی است که اعتماد و دوستانه به عنوان آنها باید بستگی به محبت غریبه ها برای بقای خود.

بسیاری از روزنامه نگاران در رسانه ها ایجاد کرد قرار دادن آب و غذا برای سگ اما کریستی در زمان همه چیز یک گام بیشتر است. در یک محل برگزاری کریستی در rummaging از طریق کیف و جیبش یک جعبه بزرگ از سگ بیسکویت قبل از کشیدن لپ تاپ خود را.

“شما در یک رژیم غذایی Blatch?” من wryly پرسید. او خندید و گفت: نه. آنها برای سگ او در سفر خود را. آن را مانند یک ایده عالی است من شروع به انجام آن بیش از حد.

کریستی Blatchford بود soft-hearted و در عین حال شدید نیروی طبیعت و یک گنجینه ملی است. او همچنین یک فرد فوق العاده ای. من می خواهم به فکر می کنم که هنگامی که او رسیده است از درهاى بهشت پس از او استقبال شد با کلمات “اوه, عجب! شما کریستی Blatchford!” او تحویل داده است هرگز تهی جعبه های آسمانی, بیسکویت, قبل از او را احاطه مورد علاقه خود را سگ که صدای یورتمه رفتن اسب در کنار او به ابدیت.

Licia Corbella است Postmedia مقاله نویس. او ستون به طور منظم خواهد شد بازگشت در ماه مارس است. [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im