Corbella: آلبرتا پارک ها و نه برای فروش و نه یک سانتی متر مربع

ما در حال فروش هر تاج و تخت یا زمین های عمومی — دوره.

نمایی از بالای کوه جدول در قلعه Wildland استانی پارک. عکس Kelsey اولسن / کلگری

وجود دارد یک دادخواست در خارج وجود دارد درخواست امضا کنندگان به تماس در UCP دولت به “جلوگیری از آتش سوزی-فروش آلبرتا استانی پارک.”

از کجا می توانم ثبت نام درست است ؟ آه ،

ظهر روز شنبه بیش از 32,500 بهره را امضا کرده بود که دادخواست. توییتر شعله ور بود با خوب عامیانه نگرانی در آلبرتا که معشوق مناطق بیابانی قرار بود که تبدیل به پارکینگ.

حتی اگر بالاتر از سند بود که تحت فشار قرار دادند توسط Leadnow — که ایالات متحده آمریکا بودجه اذوقه رسان از اخبار جعلی و انتخابات-تداخل فعالیت های طراحی شده برای حمله به دولت کانادا که می خواهید کانادا صنعت نفت و گاز به رشد برخی از آگاه و زرنگ و دانا مردم من می دانم که در واقع آن را امضا کردند.

این Leadnow درخواست می رود می گویند: “تصور کنید که نیاز به پرداخت $300 را وارد کنید “Scotiabank را Kananaskis تجربه . . . بخشی از آهسته اب زیر کاه فرایند است که دولت از امثال جیسون کنی به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش هستند تا از طریق فشار: ساخت یک بودجه بحران برای توجیه فروش زمین های عمومی آب پایین مقررات و اجازه شرکت در ساختن یک جفتک سریع بزرگ کردن هزینه های ورود.”

کسی باید استخدام این copywriter به انفجار یک رمان فانتزی.


برف سفید کوه بز در گوسفند رودخانه استانی پارک.

حسن نیت ارائه میدهد اندرو قلمدان / کلگری

در اینجا اخبار واقعی که اتفاق می افتد به خبر خوب: آلبرتا استانی پارک ها و نه برای فروش و نه یک سانتی متر مربع.

“ما در حال فروش هر تاج و تخت یا زمین های عمومی — دوره” آلبرتا محیط زیست و پارک های وزیر Jason نیکسون گفت: بعد از ظهر چهارشنبه.

پس چگونه بر روی زمین آیا این دروغ را نگه دارید مانند آتش سوزی قبل از این حقیقت می تواند شروع به خاموش کردن آن ؟

همانطور که گفته قدیمی می رود: “یک دروغ می تواند سفر در نیمه راه در سراسر جهان در حالی که حقیقت این است که قرار دادن بر روی آن کفش.”

در این مورد کفش اندازه 16 و متعلق به شش پا-هشت نیکسون مشتاق outdoorsman که اذعان می کند وزارت خود را به انتشار اخبار در تغییرات به استان پارک مدل ممکن است ناخواسته ایجاد برخی از سردرگمی است.

نیکسون می گوید: پس از ارزیابی های انجام شده از همه, 473, Alberta, پارک, 164 سایت با زمین پایه از 0.3 درصد از تمام آلبرتا, پارک, زمین های در نظر گرفته شده برای بازگشت به فقط ساده, قدیمی, دولتی تاج زمین پس از حذف “پارک ها سیستم.”


آلبرتا, محیط زیست و پارک های وزیر Jason نیکسون صحبت می کند رسانه ها در کلگری در روز جمعه 7 فوریه سال 2020 است.

جیم چاه / Postmedia

مثلا نیکسون می گوید گوگرد دریاچه استانی منطقه تفریحی در مرکز صلح منطقه بازدید شد فقط 36 نفر در سال گذشته است. در سال 2018 Smokey رودخانه جنوبی, عمومی Rec منطقه در غرب Yellowhead بخشی از استان را دیدم تنها 22 نفر بازدید. در کلاغ دریاچه پارک استانی در فورت مکمورری منطقه تنها 81 مردم با استفاده از امکانات سال گذشته است.

“برخی از این مکان ها شش ساعت سفر برای پارک های کارکنان برای رسیدن به در مناطق بسیار دور به طوری که آنها در حال استفاده از هلیکوپتر به هیزم به 36 نفر در تلاش برای کمپ در این زمینه است که هزینه های زیادی از پول. من فکر نمی کنم بهره می خواهید پول خود را صرف این راه” گفت: نیکسون.

بهره هنوز هم می توانید با بازدید از این مناطق اما, آنها را در خود هیزم و دیگر خدمات ارائه خواهد شد.

“هدف ما این است که سعی کنید برای به دست آوردن پول استفاده می شود به خدمات این مورد استفاده قرارگرفته مناطق و هدایت آنها به ما جواهرات تاج و تخت برای بهبود تجربه برای بهره و افزایش گردشگری گفت:” نیکسون.

آنچه در مورد بیانیه زیر را از وزارت خود را به وب سایت خود را که در آن آمده است: “سایت های خارج از پارک های سیستم اجازه می دهد تا طیف بیشتری از کاربردها که قبلا امکان پذیر نیست تحت مقررات دولتی. موفق به فروش و یا انتقال به شخص ثالث را قادر خواهد ساخت تا این سایت به ادامه به بخشی از جامعه در حالی که ایجاد فرصت های جدید اقتصادی.”

“این است که در مورد فروش زمین تاج گفت:” نیکسون. “کسانی که در سرزمین های دیگر خواهد بود اداره تحت پارک کنند به سادگی بازگشت به تاج و تخت زمین. که در آن می گوید ‘فروش’ آن را با اشاره به دارایی های که ممکن است در آن مناطق است.”


این Coulee دیدگاه در دایناسور استانی پارک.

اندرو قلمدان / کلگری

برای مثال سال پیش نیکسون زد, وزارت مسیحی, برای دانه خردل در کوه ایر تسلیم خارج از Sundre. زمین متعلق به این استان است اما این گروه تا به حال اجاره به اجرا تسلیم ایستگاه گاز اردوگاه و رستوران در یک برنامه طراحی شده برای کمک به معتادان و پا زدن خود را به مخرب سبک زندگی.

اگر یک فرد خصوصی و یا گروهی می خواهد برای اجرای یک اردوگاه برای مثال آنها می توانند خرید و اجاره — اما نه زمین. نیکسون همچنین با اشاره به تعظیم دره Ranche رستوران در ماهی نهر پارک استانی در کلگری. در حالی که افرادی که در اجرا بسیار مورد توجه رستوران خود را ندارد زمین در این پارک می توانید آنها را اجاره ساختمان به شخص دیگری برای اجرای این رستوران اگر آنها را انتخاب کنید.

نیکسون مورد علاقه مثال از نوع همکاری او امیدوار خواهد رخ می دهد در برخی از آلبرتا کمتر-استفاده از پارک را می توان با دوستان از شرق دامنه های انجمن. نه برای سود گروه داوطلب اجرا می شود Bighorn اردوگاه در پارک کانادا Ya Ha Tinda در مرتع پرورش احشام. آنها انجام داده ایم که از سال 1994 و شارژ تنها 30 دلار حق عضویت برای کسانی که اردوگاه در حفظ مناطق.

بنابراین شما می توانید با خیال راحت نادیده گرفتن درخواست های خود را قرار دهید چکمه های پیاده روی و در ادامه به خوشحالی لذت بردن از آلبرتا خارج از منزل بزرگ.

Licia Corbella است Postmedia مقاله نویس.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im