مقابله با COVID-19: لینکلن و عقل از سنین

X

داستان جریان

مقالات اخیر

دیروز یکی از دوستان من بودند commiserating (دیجیتالی البته) در مورد عدم قطعیت — و در برخی از مکان های بدبختی — ویروس همه گیر و فراگیر در جهان است. او به نقل از یکی از معروف ترین خطوط در کتاب مقدس: “تو انجام خواهد شد.” این یک آرام بخش عبارت برای مسیحیان یک ظاهر سه بار در عهد جدید: در اوایل انجیل متی و لوقا و بار دوم در متی زمانی که عیسی بر روی صلیب. آن را نیز در دعای خداوند.

دوست من ذکر دیگر آشنا خط “این نیز بگذرد” که من همیشه فرض بر این بود که کتاب مقدس را به عنوان به خوبی. آن را به من آموخته و من در حال حاضر می تواند به شما بگوید دقیقا زمانی که و که در آن وارد آمریکا قرار گرفته است ؛ این اتفاق افتاد در میلواکی در آخرین روز از ماه سپتامبر در سال 1859.

مناسبت بود Wisconsin State Fair. سپس به عنوان در حال حاضر مشتاق ریاست جمهوری سیاستمداران سفر از خانه خود متحده به نمایش گذاشتن استعدادهای خود و انصراف نظرات خود را به یک راه باریک گسترده تر از رای دهندگان. آمریکایی ها در حال حاضر می دانستم که آبراهام لینکلن به عنوان جمهوری خواه و وکیل سابق کنگره که برگزار می خواهم حماسه بحث برده داری در سال گذشته با ایالت ایلینوی Stephen A. داگلاس. در سال 1859 لینکلن خواهد تیز استدلال خود را در آماده سازی برای انتخابات ریاست جمهوری از سال 1860. اما در fairgrounds که در حال حاضر بخشی از دانشگاه لینکلن به صحبت کرد ایالتی ویسکانسین کشاورزی جامعه بیشتر در مورد کشاورزی, کار و آموزش و پرورش. اگر چه آن را یک تکان دهنده و یا به خوبی به یاد گفتار آن بود Abe Lincoln معنی است که آن را تا به حال آن لحظات.

برای یک چیز, لینکلن ارتقا به جمهوریخواهان ویسکانسین به موجب “رایگان” نیروی کار (به عنوان مخالف به کار برده) “با آن همراه آموزش و پرورش است.” او در ادامه به توصیف کشاورزی که منجر به “کشت فکر” و اضافه کرد “هر تیغه از چمن است که مطالعه و تولید که در آن وجود دارد اما یکی است هر دو سود و لذت است.”

یکی ممکن است فرض کنید که مایک بلومبرگ خواسته های او می خواهم به عنوان خوانده شده این سخنرانی قبل از او تحقیر کشاورزی به عنوان یک حرفه. آن را به عنوان اتفاق می افتد, آن را یک جمهوری خواه ویسکانسین آنا کلی که نوشته شده یک کلیپ قدیمی از نیویورک میلیاردر با تمسخر گفت: “من می تواند هر کسی-حتی مردم در این اتاق بدون جرم در نظر گرفته شده — به یک کشاورز. شما حفاری سوراخ, شما با قرار دادن بذر در شما قرار داده و خاک در بالا اضافه کردن آب بالا می آید ذرت.”

هر چه بلومبرگ به نیت جرم بود قطعا گرفته شده است. این قسمت نیز در خدمت به عنوان یک یادآوری چرا 161 سال بعد ما هم به نقل از صادق آبه. آن را در نزدیکی پایان میلواکی سخنرانی لینکلن که ذکر قدیمی فارسی گفت که او نسبت به عقل از سر فرزانگان باستان در استخدام از “یک پادشاه شرقی.”

“آنها ارائه شده او را با عبارت” و این نیز بگذرد دور. چقدر این بیان!” لینکلن اضافه شده است. “چگونه chastening در این ساعت از غرور — چگونه تسلی در اعماق رنج:” و این نیز بگذرد دور.'”

او در پایان سخنرانی خود با دیگر فکر می کردم با این حال:

“و در عین حال اجازه دهید ما امیدواریم این است که نه کاملا درست است. اجازه دهید ما امیدواریم که به جای, که توسط بهترین کشت از دنیای فیزیکی در زیر و اطراف ما و فکری و اخلاقی و دنیای درون ما, ما باید امن فردی و اجتماعی و سیاسی و رفاه و شادی که البته باید به بعد و به سمت بالا و, که, در حالی که زمین تحمل نخواهد رفت.”

Carl M. کانن واشنگتن دفتر رئیس برای RealClearPolitics. رسیدن به او را در توییتر @CarlCannon.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>