قفس پیشنهاد را در سراسر منطقه ای مسیرهای هوایی متغیر باشد در کبک

محتوای مقاله

جدید تعاونی اعلام کرد روز دوشنبه این است که ورود به منطقه ای حمل و نقل هوایی کسب و کار در کبک پر کردن سوراخ سمت چپ هوایی کانادا اعلام اخیر آن را از چندین منطقه ای راه.

Treq گفت: ماموریت آن این است برای ارائه یک هواپیمایی است که “در خدمت مناطق کبک و اجازه می دهد تا توسعه خود را.” آن گفت: این سیستم تا به حال شده است کمبود برای “چندین دهه” تایید هوایی کانادا اعلام.

تعاونی می خواهد ساکنان این مناطق برای تبدیل شدن به سهامداران خود را در خطوط هوایی است. ناوگان خود خواهد بود متشکل از بمب افکن Q400s که هر نگه 78 مسافر.

عضو موسس سرژ Larivière رئیس Mont-Tremblant, فرودگاه گفت: Treq “است که به معنی بیش از یک پایان. این یک راه برای ما (مناطق) به منظور توسعه اقتصادی برای ما گردشگری برای ما اجتماعی زندگی می کند. وجود دارد یک دامنه بسیار بزرگتر از فقط یک شرکت دیگر تاسیس خود در منطقه است.”

Larivière نمی دریغ به واجد شرایط خصوصی هواپیمایی سیستم به عنوان کمبود. کبک است “گذشته در کلاس خود” از نظر منطقه ای مسافرت هوایی در آمریکا, او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>