محافظه کار به رهبری مسابقه یک رویداد در جستجوی مخاطبان نظرسنجی نشان می دهد

به طور کامل از 63 درصد از کانادایی ها نظرسنجی — 70 درصد در کبک — نمی تواند و یا نمی خواهد نام آن نامزد را بهترین رهبر حزب.

سابق وزیر کابینه پیتر مککی نظرسنجی و جلوتر از بقیه در این زمینه محافظه کار به رهبری نامزدها نمره 25 درصد حمایت در نظرسنجی انجام شده برای کانادا را فشار دهید. بلر شیروانی/رویترز/فایل

این نامزدها آنلاین مبارزه و کنوانسیون به جای برنامه ریزی شده در ماه ژوئن. با این حال یکی از چیزهایی رهبری مبارزات انتخاباتی برای حزب محافظه کار کانادا به نظر می رسد عدم یک مخاطب لجر در نظرسنجی انجام شده برای کانادا را فشار دهید نشان می دهد.

خواسته است که از نه نامزد بودند که در مسابقه در زمان رای گیری دوره خواهد بود که بهترین رهبر CPC 63 درصد از پاسخ دهندگان تا به حال هیچ پاسخ. عدم پاسخ دهی بود و حتی بالاتر در میان پاسخ دهندگان کبک با 70 درصد بدون پاسخ و یا اینکه تمایلی به ارائه یک.

بررسی های انجام شده Feb. 28 به 2 مارس انجام شد قبل از اینکه تعداد داوطلبان کاهش یافته بود به هشت امتناع از CPC به قبول نامزدی ریچارد Décarie.

سابق وزیر کابینه پیتر مککی نظرسنجی و جلوتر از بقیه از میدان به ثمر رساند 25 درصد پشتیبانی می کند. ارین o’toole, دیگر وزیر سابق بود که در دور دوم با 4 درصد بوده است. بقیه نامزدها به ثمر رساند بین 1 و 2 درصد پشتیبانی می کند.

تنها Quebecer در مسابقه دو-بار ک نامزد رودی Husny, دست آورد 1 درصد است.

آنلاین نظرسنجی انجام شده در میان 1,540 کانادایی که بخشی از یک 400,000-عضو پانل بررسی استفاده لجر.

ک اعضای انتخاب یک رهبر جدید در 27 ژوئن در تورنتو است.


رودی Husny آدرس جمعیت در فدرال محافظه کار به رهبری فروم در جلسه عمومی سالانه از نوا اسکوشیا حزب محافظه کار پیشرو در هالیفاکس در شنبه فوریه 8 سال 2020 است.

اندرو Vaughan / کانادا پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de