“خانه خواهد شد در جهت” گفت: Rep. دان بیر, طرح صدای خود را قدرتمند تر از حد معمول. او تا به حال به او پوشیدن در خانه, ماسک صورت کشیده تا کنون بیش پل بینی خود را که آن را تقریبا خار راهنمایی از مژه.

زمانی که دموکرات ویرجینیا پا بر روی افتا جمعه آمد آماده شده است. به عنوان او gaveled در یک طرفدار forma جلسه از خانه — سریع تشریفات به نگه داشتن چیزهای در حالی که اعضای پراکنده در مناطق خود — او ساخته شده ناگفته مورد homecrafters در همه جا.

ماسک ساخته شده بود توسط دخترش است که ماندن با او در طول coronavirus همه گیر Beyer گفت: شنیده ام بر روی تپه. “او الگوی حاضر و دوست game, این طراحی بهترین دلیل آن به نظر می رسید به ارائه حفاظت” کنگره گفت. او همچنین ساخته شده یکی برای مادرش.

این ماسک دارای فیلتر قهوه در داخل یک خانواده اصلی در حال حاضر کشیدن دو وظیفه به عنوان یک لایه از حفاظت. این یک روش ترویج شده توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن شروع به معرفی پوشش صورت در هفته گذشته برای هر کسی که بیرون رفتن در ملاء عام. این راهنمایی می تواند برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به نه فقط برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — چه کسی گفته است او نمی پوشند یکی برای خودش بلکه برای کنگره است.

“این عجیب و غریب بود و سورئال” Beyer گفت: شنیده ام در تپه بعد در روز. “ماسک واقعا muffles صدای خود را بنابراین شما باید به صحبت می کنند تا مطمئن شوید که آن را می شود برداشت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im