2014 قانون گسترده انتقال قدرت به HHS مثلا فعال کردن مقامات به انتقال وجوه میان موسسه ملی بهداشت مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها و حساب های دیگر در مشورت با دفتر مدیریت و بودجه است. اندازه گیری های مورد نیاز دولت برای ارائه 10 روز اطلاع به مجلس نمایندگان و سنا تخصیص بودجه کمیته های قبل از انجام چنین نقل و انتقالات.

بحث متمرکز در یک محدوده partway بین ارقام شناور توسط خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی و رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر در اوایل این هفته. به این معنی قانونگذاران به دنبال در یک بسته تقریبا قابل مقایسه با تخصیص بودجه مصوب در اواسط تا اواخر دهه 2000 به مهار و درمان پرندگان و آنفولانزای خوکی شیوع است. این مذاکرات نیز حول سطوح بالاتر از $2.5 میلیارد در ابتدا به دنبال کاخ سفید — تنها نیمی از آن بود که بودجه جدید.

ارائه بسیار بزرگتر مبالغ مورد بحث در کاپیتول هیل خواهد کاهش نگرانی های ابراز شده توسط قانونگذاران در هر دو طرف راهرو مورد یورش بودجه قبلا اختصاص برای مقاصد دیگر.

برای مثال کاخ سفید می خواهد به $37 میلیون دلار از دولت کمک های مالی برای کمک به افراد کم درآمد پرداخت حرارت و خنک کننده اسکناس و weatherize خانه های خود. سنا حمل و نقل-HUD کمیته فرعی تخصیص بودجه رئیس سوزان کالینز از مین و پنل بالا دموکرات جک رید از رود آیلند گفت: انحراف بودجه “است که مردم بستگی دارد در وسط زمستان است و نه درست.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعه شب نادر در کاخ سفید نشست خبری که او می خواهم قبول هر چه بودجه در سطح کنگره مناسب بداند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im