کنگره به نظر می رسد به عجله $8.3 B coronavirus مقابله به ناروا

قانونگذاران کشت و زرع پیش با یک $8.3 میلیارد اورژانس هزینه های بسته بندی چهار شنبه آنها امیدوارم که کمک خواهد کرد که شامل COVID-19 شیوع به عنوان مرگ و میر همچنان کوه در ایالات متحده و در سراسر جهان.

کنگره است که انتظار می رود به سرعت ارسال این قانون به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که در هفته گذشته گفت: او را قبول هزینه های بالاتر سطح از $2.5 میلیارد کاخ سفید در اصل درخواست; تنها نیمی از این مبلغ بود, جدید مکمل بودجه.

[$8.3 میلیارد coronavirus اضطراری لایحه توافق]

“ما با هم به سادگی تهاجمی و جامع پاسخ که منابع را فراهم می کند کارشناسان می گویند که آنها نیاز به مبارزه با این بحران” سنا تخصیص رئیس Richard C., Shelby, R-Ala., در بیانیه ای گفت. “من با تشکر از همکاران خود را برای همکاری و قدردانی رئیس جمهور تهمت اشتیاق به ثبت نام در این قانون و دریافت بودجه از درب بدون تاخیر.”

تنها چند ساعت قبل از آن شلبی گفت: مذاکره کنندگان شد “در یک وقفه” بیش از خواستههای دموکراتیک برای حفظ دارو و واکسن قیمت مفاد اوباما به قانونگذاران گفت: امر سرکوب نوآوری است. پرسید: چه باعث چرخش سریع در تمایلات خانه تخصیص رئیس نیتا M. Lowey D-n. y. گفت: “فقط یک تمایل در بخشی از هر دو طرف به یک معامله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im