کنگره پاک اندازه گیری سفارش مغلوب ساختن پیشی جستن به توقف ایران خصومت

“آقای Pompeo اجتناب از پاسخ به اکثر سوالات مستقیم و قادر را به حساب دولت را تغییر توضیحات پس از اعتصاب در آغاز سال” رئیس کمیته الیوت انگل L. در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است. “دولت اولیه توضیح یک تهدید قریب الوقوع از هم جدا افتاده است و رئیس جمهور در حال حاضر دمیده از طریق قانونی تاسیس مهلت برای ارائه عمومی با حقوقی و حقیقی توضیحات برای حمله به ایران و تلاش برای تفسیر مجدد قدرت خود را به استفاده از نیروی نظامی.”

نیویورک از حزب دموکرات گفت: اگر او نمی دریافت اطلاعات از او خواسته است در مورد سلیمانی اعتصاب پایان هفته و سپس او را “استفاده از تمام قدرت از کمیته امور خارجه برای وادار کردن دولت به ارائه این پاسخ به کنگره و مردم آمریکا است.”

در علاوه بر این به روز چهارشنبه عبور از Kaine, حل, خانه رای داده است سه بار دیگر در این سال ها در حمایت از اقدامات مربوط به جلوگیری از غیر مجاز در جنگ با ایران. سنا هنوز به هیچ یک از اقدامات خانه ،

“آنچه ما امروز در اینجا در این جنگ قدرت وضوح دوباره” Rep. مایکل McCaul تگزاس بالا جمهوریخواه در کمیته امور خارجی گفت: در طبقه اظهارات. “ما از تشکیل نگران تاثیر کروناویروس در آمریکا زندگی می کند و اقتصاد ایالات متحده و نه حزبی.”

تشکر. Gerald E. Connolly, D-Va., اختلاف McCaul استدلال خانه باید تلاش و تمرکز خود را در پاسخ به COVID-19 وقوع است که سازمان بهداشت جهانی اعلام جهانی همه گیر پیش از آن در روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im