آمریکا را خدشه دار مبارزه کسب و کارهای کوچک

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

رهبران کنگره بار دیگر موفق به نیاز به نظارت دقیق بر کاخ سفید را همه گیر پاسخ افزایش خطر است که برخی بسیار ثروتمند خوک در تغار ادامه خواهد داد elbowing گذشته نزدیک به ورشکستگی کسب و کارهای کوچک نومیدانه در نیاز به کمک است.

مانند قبلی $350 میلیارد تکرار جدید چک Protection Program (PPP) امداد لایحه توسط کنگره تصویب این هفته نتواند برای محافظت از کسب و کارهای کوچک با تقویت شفافیت و نظارت در اطراف برنامه بودجه. ادامه داد: عدم حمایت باید نگرانی صاحبان کسب و کار کوچک.

در طول قبلی امداد لایحه مدیران صندوق های تامینی به عنوان يك کسب و کارهای کوچک دریافت کمک مالی. و غول و زنجیر از جمله روت کریس استیک و Potbelly بودند اهدا سنگین کمک مالی ($20 میلیون و 10 میلیون دلار بود). Shake Shack دریافت کرده است که 10 میلیون دلار گفت: این امر بازگشت پول پس از واکنش شدید عمومی. روت کریس و Potbelly به دنبال کت و شلوار و گفت: آنها بیش از حد خواهد بازگشت این وجوه است.

رئیس جمهور تهمت و کنگره را به صرف صدها میلیارد بیشتر در این مهم مدیریت کسب و کار کوچک (SBA) تلاش اما این قانون به تازگی تصویب شده توسط کنگره نشان دهنده هیچ کدام از درس از دور اول شکست. همان نقاط ضعف هنوز هم وجود دارد که اجازه غول عموم معامله رستوران و هتل های زنجیره ای عبور خود را مانند هر دیگر کوچک mom-and-pop فروشگاه.

کاخ سفید بوده چشمگیری uncooperative با کنگره تلاش برای نظارت بر این هزینه های. مقامات دولت شکست خورده اند به نظر می رسد و قبل از شهادت نظارت کمیته ها — حتی امتناع مطابق با احضاریه. آنها شده اند غارتی در این دورویی توسط جمهوریخواهان به رهبران کنگره است که باید کمک های خود را دموکراتیک همکاران به دنبال حقیقت با توجه به این مهم نیاز به شفافیت و پاسخگویی و عدالت.

به عنوان یکی ممکن است انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت تحت فشار قرار دادند در برابر کنگره نظارت بر توزیع $2.2 تریلیون دلار اقتصادی coronavirus بسته کمک. داشتن حمله پیشنهادی نظارت به عنوان اتلاف وقت و شکار ساحره رئیس جمهور و متحدان او در حال حاضر با این استدلال که کنگره نمی تواند به سادگی منحرف کردن توجه خود را به اطمینان او به پیروی از قانون است.

انجام نظارت مناسب خواهد بود آسان در یک محیط نسبت به حتی بریدن از نور خورشید است. اما به جای abdicating آن در قانون اساسی مسئولیت برای خدمت به عنوان یک شرکت برابر چک در قوه مجریه, مجلس نیاز به سخت شدن آن حل و رو به جلو فشار دهید.

در همین حال شواهد نشان می دهد که جمهوری خواهان مجلس سنا در حال تلاش برای obfuscate این مشکلات است. ایران با سنسور. ران جانسون و ریک اسکات هنوز به تماس برای تحقیقات به ایالات متحده در پاسخ به کوروناویروس. در عوض, آنها چراغ همکاران جمهوری خواه خود در نوشتن نامه به سازمان بهداشت جهانی (WHO) به دنبال اطلاعات در مورد چگونه به سرعت آن را در پاسخ به همه گیر به خصوص با آن چگونه برخورد با این ویروس در چین است. این واقعیت است که تهمت خارجه چین در پاسخ منجر نشده است این سناتورها برای نمایش حتی یک اونس داخلی درون گرایی.

در شرایطی که حزب جمهوری خواه رهبری ضروری است که دموکرات کنگره انجام یک بررسی کامل نه فقط از بسته کمک های خود را و SBA چک برنامه اما از تهمت, دولت شکست در طول راه. ما نمی توانیم صبر کنید برای بحران به بیش از شروع به پرسیدن این سوال. نظارت است نه صرفا ادراک. آن را مستلزم گرفتن پاسخ ما سزاوار در زمان واقعی در حالی است که فرموله شده است. آن هم در مورد تضمین این که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیست خوب بکار بردن قدرت بدون کنترل و ادامه بدون نگرانی برای چیست بهترین عمل رفتن به جلو.

در ضمن مردم آمریکا شایسته به دانستن آنچه اتفاق افتاده است قبل از شیوع کروناویروس که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بودن تا آمادگی برای مقابله با ویروس (مراحل مانند تیم مسئول پیشرو در ایالات متحده پاسخ در این رویداد از یک بیماری همه گیر). آنها شایستگی این را می دانید که چرا ما هنوز هم گسترده آزمایش لازم برای مقابله با این بحران حتی اگر رئیس جمهور قول داده هفته پیش که هر کسی که می خواست یک تست می تواند یکی. آنها شایستگی این را می دانم که چگونه منافع خاص سیاسی و اهدا کنندگان نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بهره گیری از دولت را پاسخ. آنها شایستگی این را می دانم که تا چه حد رئیس جمهور اشتغال ذهنی با بازار سهام و انتخاب مجدد او تحت تاثیر تصمیم گیری است.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نشان داده است در وقت و زمان دوباره آن را انجام خواهد داد همه چیز را در قدرت خود را به رفتار منتقدان و stonewall به منظور اجتناب از مسئولیت کنگره به یک تعهد قوی برای انجام نظارت مقرر در قانون اساسی است. اگر خواهان ادامه به کناره گیری این وظیفه را به ما واگذار توسط ملت ما بنیانگذاران حزب دموکرات باید شخم زدن جلو و اصرار بر نظارت در حال حاضر و در آینده است. دموکراسی ما به آن بستگی دارد.

کایل Herrig است رئیس جمهور پاسخگو است.ما یک سازمان غیر انتفاعی watchdog گروهی که در معرض فساد در تمام سطوح دولت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de