اذعان اجتناب ناپذیر Sanders, کمان از پشت بایدن

X

داستان جریان

مقالات اخیر

او به پایان رسید به نقل از نلسون ماندلا به آفریقای جنوبی و رهبر جنبش حقوق مدنی که میگوید: “این همیشه به نظر می رسد غیر ممکن است تا زمانی که آن را انجام شده است.” و در حالی که او اصرار داشت که آرمان خود را خواهد غالب در 78 سال برنی ساندرز در نهایت بستری او نیست نامزد به نفع کاخ سفید است.

مترقی سناتور انقلاب ادامه دهید اما نامزدی خود را بیش از. ساندرز ساخته شده است که خبر از خود انزوا شنبه پرداختن بیش از 100 ، 000 طرفداران در طول یک ویدئو کنفرانس از اتاق نشیمن خود را.

برخی از هواداران می خواهم او را به مبارزه تا پایان تلخ ساندرز اذعان کرد: “اما من به عنوان بحران آوردن ملت تشدید رئیس جمهور مایل و یا قادر به ارائه هر نوع رهبری معتبر و کار است که باید انجام شود برای محافظت از مردم در این ناامید ترین ساعت من نمی توانم در وجدان خوب در ادامه به کوه یک کمپین است که نمی تواند برنده و که خواهد از تداخل با کار مهم مورد نیاز همه ما در این دشوار ساعت.”

این ویروس در حال حاضر گسترده در سراسر جهان است eviscerated سنتی کمپین بلیزرز ترک نامزدی که پس از پر عرصه در تنهایی قرنطینه. “من آرزو می کنم من می توانم شما را بهتر, اخبار, اما من فکر می کنم شما حقیقت را می دانم و آن این است که ما در حال حاضر حدود 300 نمایندگان پشت معاون رئیس جمهور بایدن و مسیر پیروزی است عملا غیر ممکن است” ساندرز گفت: در طول livestream.

کالبد شکافی در حال انجام و دو مجرمان پدید آمده که ممکن است باعث مرگ: COVID-19 و/یا سیاسی.

بحران بهداشت و درمان ایجاد یک فرصت برای پررنگ رهبر یک FDR نوع است که می تواند تجمع ملت internet ought Konst گفت RealClearPolitics. “اما هر کمپین و استراتژی شما تا به حال به پرتاب از پنجره به بیرون” ملی ساندرز قائم مقام توضیح داده شده است. “این سخت است برای ساختار یک کمپین زمانی که شما نمی دانید که هنگامی که مقدماتی در حال رفتن به آن را سخت به ساختار یک کمپین حتی اگر نیمی از مقدماتی هنوز هم باقی مانده است.”

رئیس جمهور تهمت دیدم یک ضربه کار منعکس شده در این اطلاعیه — و احتمال کشف یک فرصت برای ایجاد اختلاف. مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه به نظر می رسد به یک نقطه نرم برای پوپولیستی در انتهای دیگر این طیف سیاسی است و او مقصر ساندرز’ مرگ بر کمیته ملی حزب دموکرات.

“برنی ساندرز است! با تشکر از شما به الیزابت وارن. اگر نه برای او برنی را به دست آورد تقریبا در هر کشوری در سه شنبه!” رئيس جمهور در توییتی اشاره به قبلی جنگ بین دو مترقی نامزدها. “این فقط به پایان رسید مانند دموکرات و DNC می خواستم همان کج هیلاری شکست. این برنی مردم باید به حزب جمهوریخواه تجارت!”

بایدن که خم جهنم در نگه داشتن که از اتفاق می افتد. معاون سابق رئیس جمهور تا به حال 758-کلمه بیانیه آماده برای رفتن و presumptive دموکراتیک نامزد آمار “ارسال” لحظات پس از ساندرز به این نتیجه رسیدند سخنان خود. تنها ضد مغلوب ساختن پیشی جستن قهرمان چپ او بخشنده و آشتی جویانه نسبت به سابق خود را رقیب.

بایدن ستایش ساندرز برای تبدیل این مسابقه و کل چشم انداز سیاسی: “او نه فقط اجرای یک کمپین سیاسی او ایجاد یک جنبش است.” و او اعتبار قسم خورده دموکراتیک سوسیالیستی برای بالا بردن مسائل از جمله مقرون به صرفه, کالج, مراقبت های بهداشتی در دسترس و بالاتر حداقل دستمزد. “و در حالی که برنی و من ممکن است توافق در مورد چگونه ما ممکن است وجود ما توافق بر سر هدف نهایی برای این مسائل و بسیاری دیگر.”

از همه مهمتر بایدن سعی در تجمع ساندرز’ حامیان نامزدی خود را گفت: “من رسیدن به شما. شما شنیده خواهد شد توسط من. به عنوان به شما می گویند: من نه ما.”

اما ساندرز نخواهد خروج به طور کامل. او باقی خواهد ماند و در انتخابات در هر کشور که بسیاری از آنها را به عقب رانده مقدماتی خود را با توجه به همه گیر. “و در حالی که معاون رئیس جمهور بایدن خواهد بود که نامزد” او اعلام کرد: “ما باید در ادامه کار به جمع آوری به عنوان بسیاری از نمایندگان به عنوان ممکن است در کنوانسیون دموکراتیک که در آن ما قادر خواهد بود برای اعمال تأثیر قابل توجهی بیش از حزب پلت فرم.”

وجود دارد هیچ چیز به بایدن از عقد نامزدی در آن کنوانسیون در حال حاضر. اما این که آیا دموکرات ها را در واقع دیدار در میلواکی به عنوان برنامه ریزی شده است که تا حدودی در هوا به عنوان حزب توازن سیاسی نگرانی با سلامت عمومی ملاحظات.

برای Sanders, کنوانسیون نفوذ است ناامید کننده جایزه تسلی برای یک نامزد شده است که دونده تا در بازگشت به عقب انتخاباتی. “ما نمی برد چه ما آمد” ساندرز مدیر کمپین فیض فولادوند بستری پس از رئیس خود را کاهش یافته است “اما ما برنده نبرد برای آینده است.”

“کمپین ما نشان داد یک نسل تقسیم می شود. آینده استوار با برنی چشم انداز و ایده ها و پلت فرم. و کسانی از ما که در آن اعتقاد دارند هنوز کار زیادی برای انجام و آن را انجام می شود!” او ادامه داد.

که انقلاب آمد که نزدیک به فلج هیلاری کلینتون در سال 2016 و تقریبا سرنگون بایدن در سال 2020 دوباره باید برای حل و فصل رضایتبخش قهرمان. بایدن باید تجمع کسانی که ترقی خواهان به میانه بنر برای موفقیت است. آن دشوار خواهد بود.

حتی قبل از فرمانداران آغاز شده سفارش متحده به پناهگاه در محل یک تصویری از یک جوان هزاره ویروسی رفت. او در خواب, رقص و آواز “دموکرات! لطفا به من رای برای جو بایدن!” این کشور در حال حاضر باقی می ماند خانه-محدود کردن بخش زیادی از آنها به احتمال زیاد با پوشیدن لباس خواب. اگر آنها تمایل به رای دادن در برابر تهمت آنها تنها یک گزینه باقی مانده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im