دو محققان با حسابرسی اداره کل ثبت چهار گزارش در همان روز در ماه دسامبر در ارتباط با فضای کار در قصبه — یکی نیست به عنوان مسئولان شهرستان پیشنهاد کرده اند.

Côte-des Makalu—Notre-Dame-de فضل قصبه شهردار سو Montgomery. John Mahoney / Montreal Gazette فایل

سو مونتگمری می گوید: مونترال حسابرسی اداره نمی دهد او یک کپی از گزارش خود نتیجه گیری روانی آزار و اذیت توسط یک عضو از کارکنان در Côte-des-Makalu—Notre-Dame-de-فضل قصبه بنابراین او در زمینه دسترسی به اطلاعات درخواست با شهر و آن را کردم.

بسیاری از مواد ارسال شده به مونتگمری است که شهردار این شهر در اواخر هفته گذشته redacted است.

“آنها نمی خواهد به من گزارش و این همه من برای درخواست شده است در تمام طول” مونتگمری سابق مونترال روزنامه نگار کرد به توضیح دهد که چرا او ثبت درخواست تحت کبک دسترسی-به-اطلاعات, قانون, در پایان ماه ژانویه است.

اسناد و مدارک فقط منتشر شده توسط شهر منشی بدون استفاده او افزود: به دلیل redacted بخش شامل شواهد حسابرسی ژنرال آلن باند را می گوید آن وارد شده برابر یک کارمند سیاسی که با این نسخهها کار برای مونتگمری و کسی که پیوند را می گوید روانی مورد آزار و اذیت دو کارگر در قصبه ،

“این همه سیاه” مونتگمری گفت. “آنچه من می خواهم برای دیدن این شواهد است.”

هنوز هم به شدت redacted مواد ارسال شده به مونتگمری است بیش از آنچه که منتشر شد در پاسخ به دسترسی به اطلاعات است که درخواست ثبت شده به طور جداگانه توسط Montreal Gazette ماه گذشته.

این شهر که ارسال پاسخ به روزنامه اواخر جمعه ذکر شده یک بخش از دسترسی-به-اطلاعات, قانون که اجازه می دهد تا یک بدن حاضر به انتشار یک سند اگر بیشتر از محتوای آن به redacted.

در ضمن این شهر واکنش نشان می دهد که محققان با حسابرسی اداره کل ثبت چهار گزارش در همان روز در ماه دسامبر در ارتباط با جو در قصبه — یکی نیست به عنوان مسئولان شهرستان پیشنهاد کرده اند.

عنوان یکی از گزارش های خوانده شده “گزارش — فضای محل کار بررسی است.” دیگری با عنوان “1st تحقیقات بیشتر” در حالی که یک سوم این است که به نام “2nd اضافی بررسی است.”

عنوان چهارم گزارش “گزارش به مدیریت مربوط به دو اضافی تحقیقات در ارتباط با تحقیقات اولیه در محل کار جو است.”

چهارمین گزارش “بوده است نه مطرح و نه ارائه شده و در عین حال ،” سخنگوی گابریل Fontaine-ژیرو گفت: در یک ایمیل. با توجه به اینکه حسابرسی به طور کلی اصلی توصیه خواستار مونتگمری به او سفارش کارمند نیست که در تماس با قصبه کارمندان و یا کارکنان دیگر است و به دنبال “این پرونده راکد” ایمیل گفت.

مونتگمری درخواست حسابرسی کل دفتر بررسی محل کار جو در C. D. N.–N. D. G. قصبه در ماه سپتامبر. محققان به زودی تبدیل توجه خود را به مونتگمری سیاسی کارمند و به این نتیجه رسیدند که دو نفر از کارکنان با تجربه آزار و اذیت روانی. آنها همچنین به این نتیجه رسیدند مونتگمری شده بود “عمدا کور” به یکی از این شرایط است. مونتگمری را انکار اتهامات و علنا به دفاع از او کارمند.

حسابرسی عمومی شکایت مونتگمری با کبک شهرداری کمیسیون در هفته گذشته که ادعا خودداری کرده است به “خود را به انجام برسانند تعهدات قانونی به عنوان یک کارفرما و وظیفه خود را به عنوان یک عضو از (شهر) شورای.”

اما مونتگمری می گوید کارمند دیگر در برقراری ارتباط با قصبه کارمندان دولت. و همچنین مونتگمری و وکیل او می گویند حسابرسی عمومی تجاوز اقتدار خود را با ارسال کارمند دیگری در دفتر خانه پرداخت را ترک کنند.

lgyulai@postmedia.com

twitter.com/CityHallReport

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im