مدت کوتاهی قبل از کریسمس, مبارزات انتخاباتی خود گفته حامیان این مورد نیاز به منظور بالا بردن $700,000 به راه اندازی پرداخت رسانه ها و سازماندهی عملیات در نیوهمپشایر که در آن او در تمرکز بسیاری از تلاش های خود را.

به طور معمول این سایت متعلق به بنت ساخته شده چلپ چلوپ در آغاز سال 2019 با یک سخنرانی در آمریکا هستند که ویروسی رفت. او با انتقاد از ایالت تگزاس Ted Cruz, تمسخر او را “اشک تمساح” در طول تعطیلی دولت. شد دوم-ترین-مشاهده ویدئو در سراسر C-SPAN سیستم عامل های دیجیتال. بنت به دنبال سرمایه گذاری در این تجربه با یک سری از دیجیتال تبلیغات در اوایل اولیه متحده است.

بنت مورد استفاده خود را با قلم مو با سرطان ارتباط با رای دهندگان در مورد اهمیت مراقبت های بهداشتی جهانی. اما بر خلاف دیگر سناتورهای دموکرات در مسابقه او را پشتیبانی نمی کند “مدیکر برای همه است.” او حمایت خود را از طرح شناخته شده به عنوان مدیکر X است که اجازه می دهد آمریکایی ها برای خرید به دولت-اجرای بیمه و همچنین co-اسپانسر شده از طرف برخی دیگر از ریاست جمهوری مدعی است.

با وجود عدم توانایی خود را برای ثبت نام در نظر سنجی بنت نبود بدون قوی مدافعان مانند سابق بیل کلینتون مشاور James Carville که حمایت بنت کمپین تبلیغ. “او خواهی موفقیت خود را حل و فصل توسط خود دانش خود را عمق و با ادب خود بشریت” Carville گفت: “سال 2020 اتاق جنگ” پادکست.

سابق سرپرست دنور مدارس دولتی بنت می آید از نخبگان به خوبی متصل خانواده است. برادرش جیمز بنت است که در صفحه سرمقاله سردبیر نیویورک تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su