ساحلی GasLink خط لوله بخش چهره تاخیر میان بومی تظاهرات

برای اولین بار کشورهای عضو Tyendinaga Mohawk خاک جلوگیری آهنگ قطار سرویس دهی از طریق راه آهن به عنوان بخشی از اعتراض بریتیش کلمبیا ساحلی GasLink خط لوله در Tyendinaga, انتاریو, کانادا فوریه 13 سال 2020 است. کریس HELGREN / ایسنا

بریتیش کلمبیا است که به تاخیر انداختن تصمیم گیری در بحث کشش ساحلی GasLink خط لوله و درخواست TC انرژی Corp. به زمان بیشتری برای تعامل با گروه های بومی پس از هفته از ناتوان کننده در اعتراض به محاصره در امتداد کانادا شبکه راه آهن.

در یک ایمیل و نامه به Calgary-بر اساس TC انرژی استان را ارزیابی زیست محیطی گفت آن نیاز به اطلاعات بیشتری برای تصمیم گیری در 18 کیلومتر کشش از خط لوله پیشنهاد شده. آن را به ساحلی GasLink 30 روز به تعامل با گروه های بومی و به روز رسانی یک گزارش.

در نامه های جداگانه آژانس خواسته خانه تاریک و مرطوب’suwet’en ارثی ستاد برای به اشتراک گذاشتن بازخورد با این شرکت به خصوص در مورد خط لوله تاثیر بالقوه در یک مرکز شفا.

“به عنوان بیان شده در این نامه EAO آگاه است که ممکن است اطلاعات اضافی که خانه تاریک و مرطوب’suwet’en ممکن است قادر به ارائه به ساحلی GasLink برای گنجاندن” در گزارش خود “بیشتر به حداقل رساندن و یا جلوگیری از اثرات پروژه ساخت” آژانس نوشت در وب سایت خود را.

حروف فرستاده شده بودند در روز چهارشنبه و پنج شنبه به محاصره خود را وارد سومین هفته تعطیل حمل و نقل ترافیک در شرق کانادا و توقف به بیشتر های مسافری بین شهری خدمات. نخست وزیر جاستین ترودو در روز جمعه اذعان کرد دولت او در تلاش برای رسیدن به یک راه حل شکست خورده اند و نشانه های او را به دخالت پلیس.

مرتبط

“ساحلی GasLink را در پاسخ به مسائل مطرح شده در این نامه با EAO و تلاش برای تعامل با مجلس در مورد مسائل مطرح شده در مکاتبات خود را به EAO” آن گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. اگر تصویب امن است در مدت کوتاهی پس از پایان 30 روز روند “این تاخیر کوتاه نمی خواهد ما تاثیر بهار برنامه ساخت و ساز.”

زیست محیطی و بومی-فعالان حقوق را مسدود خطوط راه آهن در چند استان در اعتراض به ساخت و ساز برنامه ریزی شده $6.6 میلیارد دلار پروژه خط لوله است. این امر کشتی گاز به LNG صادرات تاسیسات در حال ساخت در B. C. ساحل است که با حمایت هلندی رویال شل PetroChina و سه نفر دیگر از همکاران.

در روز جمعه, مرطوب’suwet’en ارثی روسای نشان داد آنها ایستاده شرکت در خواسته های خود را که RCMP ترک را متوقف و تمام ساخت و ساز در سواحل GasLink پروژه متوقف قبل از “کشور به کشور” گفت و گو می توانید شروع به بین گروه های بومی و دولت بریتیش کلمبیا و کانادا است.

این گزارش این شرکت ارائه شده به EAO “تا به حال تعداد زیادی از موارد حذف و مناطق مختلف است که ما نگران نیست, منعکس,” خانه تاریک عضو Karla Tait گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

“ما می خواهیم نگاهی به اطلاع رسانی است که روند به طوری که می توان دقیق باز تاب از اثرات در سرزمین ما” گفت: Tait که هم داوطلب مدیر بالینی برنامه نویسی در Unist’ot’en مرکز شفا.

از مرطوب’suwet’en ارثی رئیس نمی بلافاصله در پاسخ به یک ایمیل به دنبال نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im