بین المللی همکاری های غول پیکر WeWork جشن ورود خود را به کلگری بازار یکشنبه, بلند کردن حجاب در دو مرکز تجاری محل.

مایکل هارولد مدیر امور عمومی, WeWork نشان داده شده است در WeWork فضا در ادیسون ساختمان در 9 Ave SW در مرکز شهر کلگری در ThursdayFebruary 20, 2020. WeWork امروز به طور رسمی افتتاح دو کلگری در مکان های ادیسون و WeWork Stephen خیابان محل. WeWork پیشگام یک شرکت کار و فضا-as-a-service پلت فرم است که ارائه می دهد مزایای مشترک فرهنگ انعطاف پذیری برای دسترسی به فضای کاری در سطح جهانی از طریق یک ارائه دهنده و مقیاس آن را به بالا و پایین به عنوان مورد نیاز است. جیم ولز/Postmedia

بین المللی همکاری های غول پیکر WeWork جشن ورود خود را به کلگری بازار یکشنبه, بلند کردن حجاب در دو مرکز تجاری محل.

نیویورک-بر اساس شرکت است که 740 مکان در 140 شهر در سراسر 37 کشور — را اشغال خواهد کرد و در مجموع بیش از 141,000 فوت مربع و در 10 طبقه فضای اداری تقسیم بین دو ساختمان, Stephen خیابان محل (که قبلا به عنوان شناخته شده Scotia مرکز) و 9 خیابان S.W. را ادیسون ساختمان. مکان ارائه خواهد شد شرکت کار و میز اتاق کنفرانس, دفاتر خصوصی و هنر-پر سالن با ظرفیت بیش از 3000 عضو دارد.

استفان Tapp, WeWork معاون رئیس جمهور و مدیر کل برای کانادا گفت: این شرکت با هدف جذب هر کس از راه اندازی شرکت های فن آوری به خصوصی مشاوران و مترجمان آزاد و بزرگ شرکت های انرژی. او گفت: WeWork جهانی پایگاه های عضو آن مجموعه جدا از دیگر همکاری کار در فضاهای شهر.

“ما رهبر و پیشگام در محل کار, راه حل های” Tapp در مصاحبه ای گفت:. “ما نیز باید این باور نکردنی شبکه ای از ساختمان ها و جوامع در سراسر جهان پس از آن اجازه می دهد تا شما را به دسترسی به مقیاس. به عنوان یک WeWork عضو در کلگری شما در حال رفتن به دسترسی به WeWork ساختمان در سائو پائولو در لندن — شما نام آن را.”


ورودی اصلی جامعه منطقه نشان داده شده است در WeWork فضا در 23 طبقه ادیسون ساختمان در 9 خیابان S.W. در مرکز شهر کلگری در روز پنج شنبه, فوریه 20, 2020. WeWork امروز به طور رسمی افتتاح دو کلگری در مکان های ادیسون و WeWork Stephen خیابان محل. WeWork پیشگام یک شرکت کار و فضا-as-a-service پلت فرم است که ارائه می دهد مزایای مشترک فرهنگ انعطاف پذیری برای دسترسی به فضای کاری در سطح جهانی از طریق یک ارائه دهنده و مقیاس آن را به بالا و پایین به عنوان مورد نیاز است. جیم ولز/Postmedia

WeWork ورود به کلگری است که بخشی از آن در حال انجام کانادا گسترش آغاز شد که با یک دفتر در مونترال در سال 2016. در پایان این سال این شرکت را باید 24 مکان های کانادا در مونترال, تورنتو, ونکوور و کلگری.

Tapp گفت: بالا میزان فرصت های شغلی در مرکز شهر کلگری ارائه WeWork با یک فرصت خوب برای امن نخست املاک و مستغلات اما او اضافه شده این شرکت را می بیند پتانسیل زیادی در این بازار است.

“این یک محل مناسب — بر اساس دانش من از استعداد استخر در اینجا بسیار تحصیل کرده جامعه و واقعا فن آوری های پیشرفته است که در اینجا به خصوص در فن آوری و انرژی,” او گفت:. “این فقط به نظر می رسید مانند یک بسیار مناسب طبیعی برای ما به یک بازار مثل این.”


هیئت مدیره فضای اتاق نشان داده شده است در WeWork فضا در ادیسون ساختمان در 9 خیابان S.W. در مرکز شهر کلگری در روز پنج شنبه, فوریه 20, 2020. WeWork امروز به طور رسمی افتتاح دو کلگری در مکان های ادیسون و WeWork Stephen خیابان محل. WeWork پیشگام یک شرکت کار و فضا-as-a-service پلت فرم است که ارائه می دهد مزایای مشترک فرهنگ انعطاف پذیری برای دسترسی به فضای کاری در سطح جهانی از طریق یک ارائه دهنده و مقیاس آن را به بالا و پایین به عنوان مورد نیاز است. جیم ولز/Postmedia

شهردار کلگری ناهید jasper de valk که صحبت در WeWork را برش روبان, رویداد روز پنج شنبه گفت که او معتقد است WeWork خواهد شد و نقش مهمی در برقراری دوباره طراوت و چالاکی این شهر مرکز شهر.

“آنها قادر خواهید بود برای حمایت از ما قوی کارآفرینان محلی و یک پلت فرم برای ما در حال رشد جهانی hub برای تکنولوژی و سرمایه گذاری” jasper de valk گفت.

WeWork باقی مانده است متعهد به کانادا برنامه های توسعه به رغم چالش های این شرکت مواجه شده است و در 12 ماه گذشته. شرکت اوراق, برنامه ای برای یک IPO در ماه سپتامبر به دلیل سرمایه گذاران با احتیاط از رشد خود را با ضرر و زیان مالی آن مدل کسب و کار و شرکت های بزرگ آن حکومت. WeWork بنیانگذاران آدم نویمان نیز استعفا داد و به عنوان مدیر عامل.

در اوایل این ماه شرکت اعلام کرد Sandeep Mathrani را از کمر به عنوان رئیس اجرایی است.


کاربران در یک کار کوچک در اتاق جلسه WeWork فضا در ادیسون ساختمان در 9 خیابان S.W. در مرکز شهر کلگری در روز پنج شنبه, فوریه 20, 2020. WeWork امروز به طور رسمی افتتاح دو کلگری در مکان های ادیسون و WeWork Stephen خیابان محل. WeWork پیشگام یک شرکت کار و فضا-as-a-service پلت فرم است که ارائه می دهد مزایای مشترک فرهنگ انعطاف پذیری برای دسترسی به فضای کاری در سطح جهانی از طریق یک ارائه دهنده و مقیاس آن را به بالا و پایین به عنوان مورد نیاز است. جیم ولز/Postmedia

— با فایل های از رویترز

astephenson@postmedia.com

توییتر: @AmandaMsteph

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de