بیش از نیمی از کارکنان 450 گذاشته ماه گذشته آغاز کرده اند بازگشت به کار CN گفت: روز سه شنبه در بیانیه ای.

حمل و نقل مسافر با قطار خدمات در سراسر کانادا است مانع همبستگی تظاهرات بیش از بریتیش کلمبیا پیشنهاد ساحلی گاز Link خط لوله است. کریس Helgren / ایسنا

ملی کانادا راه آهن آغاز شده است و به یاد صدها نفر از کارکنان پس از محاصره که محدود ترافیک در کبک و در جای دیگر در شرق کانادا برچیده شد.

بیش از نیمی از کارکنان 450 گذاشته ماه گذشته آغاز کرده اند بازگشت به کار CN گفت: روز سه شنبه در بیانیه ای. آنها عبارتند از آموزش هادی و مهندسین.

CN آغاز شد “مترقی و منظم” خاموش کردن آن از شرق کانادا شبکه Feb. 13 به دلیل یک سری از محاصره آن خط اصلی در انتاریو, Manitoba و بریتیش کلمبیا. بیش از 1400 قطار بودند به تاخیر و یا لغو وادار به حمل و نقل به پارک در سراسر CN شبکه.

“به عنوان وضعیت ثبات ما را شروع کرده اند و خواستار بازگشت بسیاری از به طور موقت گذاشته و کارکنان مستقر در شرق کانادا به حرکت ما مشتریان محصولات” رئیس اجرایی ژان ژاک Ruest در بیانیه ای گفت:. “در حالی که ما در حال نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در شبکه ما برای هر بیشتر اختلالات ما بسیج کارکنان ما آماده برای پیاده سازی متمرکز و روشمند طرح بازیابی برای ما شرقی شبکه است.”

بهبودی کامل نیاز خواهد داشت “چند هفته” مدیر عامل شرکت اضافه شده است.

حمل و نقل مسافر با قطار خدمات در سراسر کانادا است مانع همبستگی تظاهرات بیش از بریتیش کلمبیا پیشنهاد ساحلی گاز Link خط لوله هر چند پلیس به تازگی در زمان پایین برخی از محاصره — از جمله یکی در بلویل, Ont. که تا به حال قطع یک کلید CN خط. در یکشنبه, مرطوب’suwet’en ارثی سران و مقامات ارشد دولت وزیران به پیشنهاد تنظیم برای پایان دادن به خط لوله و اختلاف است.

به کار در اطراف محاصره CN شده است در حال اجرا تعداد نامشخص “مسیر قطار” در دیگر خطوط راه آهن بین مونترال و تورنتو Ruest گفت: در هفته گذشته.

“ما در حال حرکت است برخی از حمل و نقل به سعی کنید برای حفظ سطح برخی از فعالیت های” او گفت: Feb. 20 در یک سرمایه گذار در کنفرانس در میامی. “ما بسیار نگران در مورد مشتریان خود و توانایی خود را به نگه داشتن در حال اجرا گیاهان خود را به خصوص کسانی که در شرق تورنتو است.”

اختلالات خود گرفته اند تلفات مالی در این شرکت است. Carloads در CN را شش درصد از طریق اولین و نه هفته از سال 2020 است. در مقابل carloads در کلگری مبتنی بر رقیب Canadian Pacific Railway هستند تا حدود هشت درصد است.

“این یک انعکاس از تقاضا است. آن را بازتابی از برخی از عامل چالش هایی که ما تا به حال” Ruest گفت: Feb. 20. “وجود دارد مقدار زیادی از تقاضا است که نیاز به پر شود که ما به دست آوردن مجدد کنترل از شبکه ما.”

ftomesco@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im