CN راه آهن تعطیلی از مرطوب’suwet’en تظاهرات مؤثر بر صنعت کشاورزان می گویند

مرد پیاده روی سگ ها در سراسر آهنگ قطار به عنوان اولین کشور عضو Tyendinaga Mohawk قلمرو بلوک مسیر سرویس دهی از طریق راه آهن به عنوان بخشی از اعتراض بریتیش کلمبیا ساحلی GasLink خط لوله در Tyendinaga, انتاریو, کانادا فوریه 13 سال 2020 است. رویترز/کریس Helgren ORG XMIT: GGGTYE104 کریس HELGREN / ایسنا

کشاورزان که تکیه بر راه آهن برای حمل و نقل خود را برداشت می گویند که محاصره را مجبور به توقف همه Canadian National Railway Co. قاره قطار می تواند اقتصادی قابل توجهی اثر در آلبرتا کشاورزی میباشد.

“ما شاهد اثرات فوری در حال حاضر از تعطیلی” گفت: Todd Hames یک دانه کشاورز در نزدیکی Marwayne حدود 250 کیلومتری شرق از ادمونتون, که همچنین صندلی آلبرتا گندم کمیسیون.

“وجود دارد قابل توقف دانه جنبش در حال حاضر و اگر غیر از این بود به ادامه برای چند روز از آن خواهد شد از دست داده و ظرفیت آن را واقعا سخت به دست آوردن مجدد. آن را مانند یک روز از دست داد از کار در این صنعت است.”

محاصره توسط تظاهرکنندگان را متوقف جنبش بیش از 300 قطار باری از فوریه. 6. معترضان در حال تشکیل محاصره در همبستگی با شمال غربی بریتیش کلمبیا مرطوب’suwet’en اول کشور که ارثی روسای مخالفت ساحلی GasLink پروژه که می گذرد از طریق قلمرو سنتی خود را.

موانع راه اندازی در انتاریو و بریتیش کلمبیا به رهبری CN راه آهن برای شروع یک “مترقی و منظم خاموش کردن آن از شرق کانادا شبکه” با توجه به بیانیه ای که به راه آهن اپراتور وب سایت در دوشنبه.


یک توقف “استعمار” ثبت ضبط شده است به یک camper به عنوان اولین کشور عضو Tyendinaga Mohawk خاک جلوگیری آهنگ قطار سرویس دهی از طریق راه آهن به عنوان بخشی از اعتراض بریتیش کلمبیا ساحلی GasLink خط لوله در Tyendinaga, انتاریو, کانادا فوریه 13 سال 2020 است.

کریس HELGREN / ایسنا

برای کشاورزان, اخبار, ترکیبات دشوار چند ماه که دیدم هشت روز CN اعتصاب کارکنان راه آهن در ماه نوامبر تمدید ژانویه طلسم سرد و سنگین اخیر باران که با تاخیر راه آهن جنبش و بارگیری غلات و عروق در ونکوور. در تمام آن منجر به جمع شدن که ده ها تن از کشتی های در حال انتظار برای لود در ونکوور با یکی دیگر از هشت بیکار نشسته در شاهزاده روپرت.

“که در اوایل اعتصاب بود قطعا یک عامل و آنها تا به حال به گرفتن بر روی عرضه است. به نظر می رسید مانند آنها ابتلا به آن, اما آب و هوای سرد تا به حال یک اثر به خصوص با مقدار برف بر روی کوه” گفت: Peter Jacobson, رئيس جمهور از آلبرتا فدراسیون کشاورزی است. “و گفت (انباشت) است و در تمام معترضان نیست گفتن تمام داستان اما آن را به یک اثر بر ما.”

اگر وقفه ادامه برای یک دوره طولانی از زمان, اقتصادی اثر می تواند نمایشی Hames گفت: این استدلال که این اثرات می تواند احساس در سطح بین المللی اگر کانادا نتواند به کشتی محصولات خود را به بازارهای دیگر.

“این باعث از دست دادن اعتماد به نفس در کانادا و ما محیط رقابتی در کانادا چون ما صادرات بسیاری از غلات در سراسر جهان,” او گفت:. “مشتریان ما واقعا مانند کیفیت محصول ما اما آنها نیاز به مطمئن باشید که آنها شما می توانید آن را زمانی که آنها برای آن را بپرسید.

“هر نوع تصویری بر روی صفحه رادار در سیستم باعث می شود مشتریان بین المللی به نگران در مورد خرید کانادا دانه.”

نگرانی گسترش فراتر از آلبرتا صنعت کشاورزی و تولید کنندگان در سراسر استان می گوید: کانادا تولید کنندگان و صادر کنندگان رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت دنیس داربی.

“آن اثر است در همه جا و آلبرتا تحت تاثیر قرار خواهد شد و همچنین به دلیل تولید کنندگان در شرق کانادا اغلب ساختمان تجهیزات و قطعات آنها باید از” داربی گفت. “من فکر می کنم این یک اقتصادی ضروری است که ما این حل و فصل شود. ما گاهی اوقات به صورت مسلم است که ما یکپارچه زنجیره تامین در کانادا و همچنین شمال به جنوب متکی به راه آهن.”


برای اولین بار کشورهای عضو Tyendinaga Mohawk خاک جلوگیری آهنگ قطار سرویس دهی از طریق راه آهن به عنوان بخشی از اعتراض بریتیش کلمبیا ساحلی GasLink خط لوله در Tyendinaga, انتاریو, کانادا فوریه 13 سال 2020 است.

کریس HELGREN / ایسنا

در علاوه بر این به CN راه آهن تعطیلی از طریق راه آهن است که با قرار دادن یک توقف موقت در آن مسافر خدمات در سراسر کشور. مسافر قطار سرویس اجرا می شود عمدتا در CN مسیر راه آهن.

راه آهن اپراتور نیز گفت: خاموش شدن ناگهانی می تواند منجر به اخراج موقت با Teamsters کانادا, اتحادیه به نمایندگی از CN کارگران راه آهن گفت: 6,000 کارکنان در CN و دیگر شرکت های راه آهن می تواند در سمت چپ بدون یک کار.

“این محاصره با داشتن یک تاثیر فاجعه بار در عادی طبقه کارگر کانادایی که هیچ ربطی به ساحلی GasLink خط لوله” Teamsters کانادا جمهور فرانسوا لاپورت گفت: پنج شنبه.

“صدها نفر از اعضای ما از کار شده است نزدیک به هفته است. در حال حاضر تا به 6000 نفر از اعضای ما در خطر بودن قادر به پشتیبانی از خانواده های خود و یا به پایان می رسد دیدار این هفته و از آنها ناتوان به انجام هر چیزی در مورد آن.”

محاصره در این استان پایین گرفته شده است دوشنبه, اما آنهایی که در بلویل, Ont., و جدید Hazelton, B. C. باقی می ماند.

فدرال بومی خدمات وزیر مارک میلر ارائه پنج شنبه برای دیدار با سه بومی رهبران در انتاریو به عنوان دولت فدرال به دنبال یک راه حل برای راه آهن محاصره است.

Tyendinaga Mohawk رئیس دونالد Maracle می گوید او انتظار دارد که این جلسه برگزار خواهد شد اما او نمی تواند اظهار نظر در محاصره دلیل آن نبود آغاز شده توسط شورای.

یک جلسه نیز انتظار می رود بین B. C. دولت و Gitxsan و مرطوب’suwet’en ارثی ندارند.

داده ها از آنگوس رید موسسه نشان می دهد که تقریبا دو در پنج کانادایی حمایت مرطوب’suwet’en همبستگی معترضان در حالی که 51 درصد حمایت $6.6 میلیارد ساحلی GasLink خط لوله است.

با وجود اعتراضات چند کانادایی انتظار می رود این پروژه متوقف شود با 57 درصد اعتقاد داشتند این خط لوله ساخته خواهد شد با برخی از تاخیر و یکی دیگر از 34 درصد گفت: آنها اعتماد به نفس ساخت و ساز را فشار رو به جلو به عنوان برنامه ریزی شده با وجود تظاهرات.

— با فایل های از کانادا مطبوعات

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im