CMS افزایش نرخ پرداخت برای بیمه پزشکی

مراکز مدیکر و مدیکید خدمات روز دوشنبه اعلام کرد یک 1.66 درصد پرداخت برای افزایش مزیت مدیکر قصد دارد در سال 2021 کمی بالاتر از 0.93 درصد افزایش در این بخش ارائه شده در فوریه.

افزایش کمتر از 2.53 درصد افزایش CMS به خصوصی برنامه ریزی برای سال 2020 است. ناظران صنعت بودند مشاهده کنید اگر این بخش را افزایش می دهد نرخ نهایی در واکنش به شیوع کروناویروس.

CMS کاهش یافته است به تغییر آن پرداخت روش مرتبط با پایان مرحله بیماری کلیوی بیماران مبتلا به, اگر چه بازپرداخت سطح بالاتر خواهد بود از اولین پیشنهاد با توجه به اخطار و یک برگه.

این بیماری های کلیوی و بیماران تنها مجاز به ثبت نام در مدیکر استفاده برنامه تحت شرایط خاص اما 2016 قانون طراحی شده برای تحریک توسعه از درمان برداشته کسانی که محدودیت در شروع 2021. شرکت های بیمه خواست CMS برای افزایش پرداخت معیار محاسبه آنها در سطح شهرستان و نه در سطح دولت است که آنها می گویند را بهتر منعکس بالا هزینه های نیروی کار در مناطق شهری که در آن بسیاری از بیماران کلیوی هستند متمرکز شده است.

برنامه را ببینید برخی از هزینه های امداد ، این قانون همچنین نیاز مدیکر برای پرداخت هزینه ارگان حصول به جای خصوصی برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de