بسته ‘تا اطلاع ثانوی’: مونترال رمپ مبارزه با کروناویروس

شهر را قفل کردن عرصه کتابخانه و استخر و هر گونه امکانات که می تواند جای 250 نفر از جمله افلاک نما و باغ گیاه شناسی.

شهردار گذرد پلانت شیپور خاموشی آرنج با یک صندوقدار در یک محله چینی ها فروشگاه در روز پنج شنبه. پلانت وجود دارد برای نشان دادن همبستگی با چینی-کانادایی جامعه است که ضربه سخت coronavirus نگرانی. آلن McInnis / Montreal Gazette

شهر ramped تا اقدامات خود را برای مبارزه با گسترش coronavirus شنبه اعلام آن را به قفل کردن آن عرصه کتابخانه و استخر و هر گونه امکانات است که می تواند به جای بیش از 250 نفر است.

این شامل افلاک, باغ گیاه شناسی و مرکز کلود Robillard که همه تعطیل هستند “تا اطلاع ثانوی” به گفته شهردار گذرد پلانت.

پلانت می گوید این شهرستان نیز راه اندازی یک مرکز فرماندهی در آن ایستگاه آتش در کوه رویال ترکیب نمایندگانی از پلیس Urgences Santé و آتش نشانی برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر به عنوان آن را تکامل می یابد.

“من درک می کنم که برخی از مردم ممکن است می ترسم اما من امیدوارم که با قرار دادن این اقدامات در جای خود مردم احساس اطمینان,” Plante گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پنج شنبه. “وجود دارد هیچ دلیلی برای هراس از آنجا که من نمی فکر می کنم وحشت کمک می کند تا در یک موقعیت شبیه به این. … این ممکن است به نظر می رسد مانند اقدامات شدید اما این امر می تواند شدید اگر ما نمی توانیم به اقدامات پیشگیرانه.”

با وجود این مستند در جمعیت در فضاهای محدود, Plante گفت: مترو و اتوبوس را ادامه خواهد داد عامل.

“این یک بخش حیاتی از شهر ما کارکنان مراقبت های بهداشتی نیاز مترو برای رسیدن به بیمارستان نیاز مردم به مواد غذایی وجود دارد بدون سوال از خاموش کردن آن در حال حاضر” Plante گفت. “مردم نیاز به تمرین خوب بهداشت فردی و شستن دست های خود را پس از پیاده شدن از مترو.”

در ضمن حدود 20 شهر 28,000 کارکنان خود منزوی و کار از خانه پس از همه آنها در بازگشت از سفر خارج از کشور. پلانت می گوید هر بخش در این شهرستان است که مطمئن شوید کارکنان که به تازگی کشور را ترک ماندن در خانه به مدت حداقل دو هفته.

برخی از خواهد بود قادر به کار از راه دور, اما دیگران مانند بازرسان ساختمان و یا خدمه پارکینگ — نمی خواهد بود قادر به انجام کار خود را. این شهرستان ادامه خواهد پرداخت آنها و Plante می گوید: آن بخش منابع انسانی استخدام بازنشسته و کارگران به طور موقت برای کمک به تقویت مبارزه با COVID-19.

دفتر شهردار نیز در دیدار با نمایندگان از پناهگاه بی خانمان پنج شنبه به اطمینان حاصل شود که “آسیب پذیر” Montrealers نیست در معرض سرایت. “وضعیت پایدار است … اما این تغییرات ساعت به ساعت” Plante گفت.

در اوایل روز شنبه, Plante رفت و در walkabout در محله چینی ها برای نشان دادن حمایت برای تجار محلی که باید گفت که کسب و کار به شدت کاهش یافته است از ابتدای شیوع کروناویروس که اعلام شد یک بیماری همه گیر در روز چهارشنبه.

“تجار رنج می برند. رستوران ها خالی هستند” گفت: پائولین وانگ رئيس جمهور افتخاری از خدمات خانواده که به همراه پلانت در طول سفر است.

پلانت گفت که او وجود دارد برای نشان دادن همبستگی با چینی-کانادایی جامعه و نام Montrealers به گارد در برابر stigmatizing اعضای آن و یا هر گونه دیگر فرهنگی جامعه در ارتباط با این بیماری همه گیر.

شهردار گفت که او در تماس نزدیک با استانی و فدرال و مقامات را به دنبال خود منجر شود قبل از مصرف هر گونه اقدامات برای محدود کردن Montrealers جنبش.

“این برنامه است که ما در حال حاضر در محل برای اطمینان حاصل شود که اگر تا کنون این ویروس به سرعت در حال گسترش ما خواهد بود قادر به کمک به مردم برای ادامه فعالیت خود و یا حداقل دسترسی به مراقبت های لازم,” او گفت:.

به عنوان مثال اگر لازم باشد شهر می تواند با در نظر گرفتن درخواست کارفرمایان به تلو تلو خوردن ساعت کارکنان را به حد بزرگ ساعت شلوغی جمعیت در حمل و نقل عمومی و شبکه, او گفت:.

در ضمن Montrealers باید تمرین اقدامات ایمنی مانند شستن دست خود را, سرفه, را, زانو, و تماس 811 اگر آنها باور دارند که آنها ممکن است قرارداد این ویروس گفت: Plante, اضافه کردن او شده است در شستن دست او 20 بار در روز.

پرسید: اگر او می داند که وضعیت یک “بحران” پلانت در زمان یک لحظه به منعکس کننده.

“در تجربه من این نیست درباره بحران سطح” Plante گفت. “این بسیار جدی است اما ما در حال گرفتن این اقدامات به طوری که آن را دریافت نمی کند وجود دارد.”

[email protected]

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im