ساعت رسمی نظارت انقضا با هیچ FISA معامله در چشم

“دادستان کل بار توصیه می شود که ما reauthorize به FISA بخش 215 به عنوان” هویر گفت. “من نمی دانم آنچه که او در حال حاضر موقعیت است چرا که او از انتقاد رئیس جمهور در یک صدای جیر جیر. پس آسمانها می داند آنچه که او انجام داد در پاسخ به صدای جیر جیر.

“همه ما می خواهیم مناسب و صادقانه آشکار از افرادی که در حال حاضر اطلاعات به دادگاه FISA. اما در این مورد تمرکز در غیر مرتبط با بخش 215 [از Patriot Act] مسئله این است که کاهش این روند است.”

تگزاس جمهوریخواه ایالت John Cornyn یک عضو از هر دو قوه قضائیه و هوش کمیته است که در میان نمایندگان مجلس که موافق با دادستان کل.

“این واقع بینانه نیست به فکر می کنم که ما می توانیم انجام اصلاحات در نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند در حال حاضر و مارس 15, بنابراین من فکر می کنم واقع بینانه ترین چیزی که می تواند اجازه دهید در کوتاه مدت پسوند” Cornyn گفت: پنج شنبه. “آنها واقعا بحث برانگیز است. این سوابق کسب و کار ارائه آن lone wolf آن غربت استراق سمع ارائه شده است.”

Scalise با تاکید بر نیاز به تعمیرات اساسی گسترده تر دادگاه FISA روند. “هیچ حزب جمهوری خواه هیچ حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری باید نگران آن است که مردم در سازمان های اطلاعاتی در حال سوء استفاده از قدرت خود را به تلاش برای تضعیف انتخابات” لوئیزیانا جمهوری گفت: در مجلس نمایندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im