آب و هوا در سوز اما طرفداران دیدن COVID-19 تشابه

از آن زمان تا مارس 13 برای مغلوب ساختن پیشی جستن به توجه به تماس از نمایندگان مجلس و برخی از فرمانداران اعلام اضطراری ملی و باز کردن کمک های مالی برای کمک به مبارزه با گسترش این بیماری است. اما کارشناسان می گویند که ایالات متحده در حال حاضر دو ماه پشت سر و بحران خواهد بود سخت تر به ساقه.

در آن زمان گردهمایی های زیادی که در غیر این صورت لغو شده است در سراسر کشور در حال حاضر رخ داده است مانند مردی Gras در نیواورلئان در آخرین هفته از ماه فوریه که مقصر بودن برای تعداد زیادی از عفونت وجود دارد.

“در بسیاری از جهات این یک پیش نمایش از آنچه اتفاق خواهد افتاد اگر ما نمی کنند, در بحران آب و هوا و آن را ندارد به این باشد که راه” گفت: Nicole Ghio ارشد, سوخت های فسیلی مدیر برنامه دوستان زمین.

پلاریزه

تغییر آب و هوا باقی می ماند پلاریزه موضوع به خصوص در محافل محافظه کار که در آن علم مورد سوال و یا رد و فعالان برچسب افراط گرایان. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را در زمان توصیف گرمایش جهانی به عنوان یک جعل ایجاد چین و او را منصوب کرده است اعضای کابینه از صفوف سوخت های فسیلی لابی که رد و یا بی اهمیت جلوه دادن اجماع علمی.

در ضمن drumbeat است ثابت باقی مانده است: درجه حرارت جهانی در حال افزایش سریع تر از همیشه قبل از و در حال حاضر تحت تأثیر زندگی می کند. آن را تسریع رویدادهای شدید آب و هوا مانند طوفان و سیل و بالا آمدن سطح دریا ذوب یخ های قطبی کلاه و بیشتر غیر قابل پیش بینی آتش سوزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im