پاک کننده هنگامی که دوری در حال حاضر استقبال به مبارزه Covid-19

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

آنچه پس از یک کار سخت و طاقت فرسا تبدیل شده است یک ضرورت در طول COVID-19 بحران است. همه ما به طور مداوم تمیز کردن خانه ما, ما, ماشین دست ما و حتی ما مواد غذایی و تحویل بسته های که ما انجام بهترین های ما به سرعت گسترش این بیماری بسیار عفونی. جالب اینجاست که تمیز کردن محصولات است که برخی از کارشناسان محیط زیست پس از منکر به عنوان خطرناک در حال حاضر مورد ستایش قرار داد به عنوان نجات بخش.

وجود دارد یک زمان و مکان, در خانه, درمان خانگی و کالاهای اساسی مانند سرکه و لیمو و جوش شیرین. اما در حال حاضر این است که زمان. این موارد به ثبت نام نشده اند از سوی آژانس حفاظت از محیط زیست – اقتدار در مسائل از جمله – برای استفاده در برابر عوامل بیماری زا مانند رمان coronavirus. در مواجهه با جهانی همه گیر علمی صدا پاک کننده تبدیل شده اند ضروری برای حفاظت از خانه های ما و کسب و کار.

تولید کنندگان از مواد پاک کننده و ضد عفونی کننده باید همیشه توصیه می شود که مصرف کنندگان اعمال می شود راه حل مناسب برای مشکل راست. در شرایط فعلی سازمان حفاظت محیط زیست است روشن ساخته است که تنها برخی از پاک کننده های موثر در برابر ویروس ها. آن لیست را می توان در اینجا یافت نشد. به همین دلیل است که تلاش برخی برای پاک شدن بازار برخی از محصولات است که نه تنها غلط بلکه معکوس. طیف گسترده ای از محصولات نیاز به توان موجود در قفسه های فروشگاه برای مطابقت با تنوع نیازهای انسان به ویژه در بین المللی بحران بهداشتی مانند یکی از ما.

این یک درس جدید است. این پاک کننده است که در حال حاضر مورد نیاز برای مبارزه با COVID-19 همچنین نقش حیاتی در گذشته تلاش برای جلوگیری ابولا, آنفولانزای خوکی و سارس. تا به حال آنها ممنوع شده است که برخی به نام برای طی این قبلی پزشکی می ترساند نتایج ممکن است بسیار متفاوت است.

محیط زیست و تولید کنندگان می خواهید تمیز کردن محصولات برای نگه داشتن مردم در امن و سالم است. و است که هرگز صحت از امروز. در واقع تمیز کردن محصولات صنعت همواره در تولید پاک کننده و ضد عفونی کننده است که در حال امن و در عین حال نیز موفق به دریافت کار انجام می شود.

برای مطمئن شود, تولید کنندگان بازاریابی سبزتر بیشتر پایدار تمیز کردن محصولات است که مصرف کنندگان می خواهند. اما نیاز به یک تعادل اگر ما برای حفظ جامعه ما را به خوبی بودن. به این منظور تولید کنندگان به طور قابل توجهی افزایش تولید آشنا و مورد اعتماد پاک کننده و ضد عفونی کننده به خصوص برای کمک به کروناویروس در فاصله مانند نیویورک شهرستان, سیاتل و نیواورلئان. تولید کنندگان بسته بندی قطعات نیز مشغول به کار در سراسر ساعت برای غلبه بر چالش های زنجیره تامین به پشتیبانی از شتاب تولید این حیاتی محصولات.

اعضای خانواده و تجاری انجمن محصولات مانند Clorox, Lonza پراکتر و گمبل Henkel, RB, SCJ, استپان و Sterilex در میان بسیاری دیگر در حال کار با سازمان حفاظت محیط زیست به مطمئن شوید که مصرف کنندگان باید آنچه آنها نیاز دارند. به طور خاص صنعت و سازمان حفاظت محیط زیست در حال همکاری برای تسریع در بررسی و تصویب سطح ضد عفونی کننده برای استفاده در برابر ویروس ها مانند COVID-19.

در بسیاری از موارد آژانس قادر بوده است به تصویب مواد ضد عفونی کننده ادعا می کند ظرف مدت 14 روز نسبت به 90 روز پنجره این ادعا را به طور معمول. این را موثر محصولات در خرده فروشان’ قفسه در حالی که حفظ استانداردهای مناسب.

این هدف مشترک: طبقه بندی به عنوان بسیاری از مواد پاک کننده به عنوان ممکن است به عنوان موثر در کشتن ویروس.

سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler گفته است: “همکاری ما بسیار مهم است به کند کردن روند گسترش این ویروس نگه داشتن ما را امن و سالم است. با تسریع بررسی – هر دو در برچسب زدن آشنا محصولات و تصویب محصولات جدید برای بازار ما در حال کمک به خانواده های آمریکایی و جوامع در سراسر امریکا است.”

گسترش سریع COVID-19 بوده است نامطلوب اما همچنین روشن شدن در راه های بسیاری. تولید کنندگان از محصولات تمیز کردن را نمی خواهد متزلزل خود را در تعهد به دادن مشتریان محصولات آنها نیاز به نگه داشتن خانه های خود و محل امن است. این مهم است تلاش در این زمان که دولت و صنعت با هم کار می کنند اجازه می دهد تا هر کس برای تمیز نگه دارید.

استیو Caldeira است که رئیس جمهور و مدیر عامل خانگی و تجاری محصولات انجمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>